nezadáno
ne

Bytový dům 6 bytů, Žatec

Třebízského, Žatec, okres Louny

4 290 000 Kč

celkem

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme prodej bytového domu v Žatci. V domě se nachází 6 kompletních bytových jednotek plus upravené podkrovní prostory. K domu přiléhá menší dvorek s posením . Dům je v udržovaném stavu, a prošel částečnou rekonstrukcí. Před dvěma lety proběhla rekonstrukce střechy, která zahrnovala zateplení a výměnu střešní krytiny (Bramac), osazení střešních oken. V celém domě jsou plastová okna, stáří 6 let. Vnitřní rozvody vody kanalizace jsou kompletně po výměně, stoupačky jsou nové pouze z 1/2. Proběhla částečná obnova el .rozvodů. Každý byt má svůj elektroměr a plynoměr.

Dispozice:
1.NP - tři byty o velikosti 1+ KK o rozměrech od 30 m2 až 16 m2 . Samostatné vstupy; vytápění bytů je na jeden společný plynový kotel.
2.NP - dva byty o velikosti 2+1 o rozměrech 69 m2 a 49 m2. Byty jsou vytápěny topidlem gamat, ohřev TUV plynová karma.
3.NP - podkrovní prostory se ukázaly být natolik prostorné, že zde vznikl dokonce velký mezonet s plochou cca 160m2. Najdeme tu obývací pokoj s pracovním koutem, otevřeně propojeno s kuchyní a jídelnou; samostatně oddělena ložnice a dětský pokoj, koupelna. Prosvětlení bytu 8 střešními okny. Další podlaží je koncipované jako otevřený prostor s prosvětlením 3 střešními okny. Vytápění a ohřev TUV samostatným elektrokotlem, instalována klimatizace.
V mezipatrech jsou umístěny komory. Pod celým domem jsou velké sklepní prostory.

Všechny byty jsou momentálně pronajaty.
Průkaz energetické náročnosti se zpracovává. Veškeré další informace po telefonu. S financováním Vám rádi pomůžeme. Třída energetické náročnosti budovy: G - Mimořádně nehospodárná (podle aktuální vyhlášky).

Celkem: 4 290 000 Kč
ID inzerátu: 7544403
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 1219
Stát: Česká republika
Kraj: Ústecký
Lokalita: Třebízského, Žatec, okres Louny
Kategorie: Komerční objekty
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: dobrý
Užitná plocha: 419 m2
Zastavěná plocha: 156 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 4
Typ vytápění: Lokální plynové
Voda: ano
Zahrada: ano
Elektřina: ano
Plyn: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí