nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 108 m2

Josefa Hory, Žatec, okres Louny

3 190 000 Kč

celkem

Hledáte bydlení s atmosférou nebo investičně zajímavou nemovitost? Právě jste ji našli! S důvěrou majitelů Vám představuji stylový dům v centru Žatce. Jedná se o vkusně a s citem vestavěný dům do proluky v samotném historickém centru Žatce, a to před 20 lety. Jde o nemovitost s velkým potenciálem a celou řadou možných využití, ať již jako domov pro větší rodinu, dům s nájemními byty nebo na kombinaci bydlení a podnikaní. Dům má v současné době 2 obytná podlaží se 2 bytovými jednotkami (2+1 a 3+1). V přízemí je garáž, pracovna/dílna se sociálním zařízením, dále prostorné podkroví připravené na další obytný prostor. Betonové schodiště propojuje všechna patra domu a zároveň dotváří soukromí obyvatel bytů. Pod domem se nachází původní historický sklep. Za domem je skromný prostor vhodný například pro pěstování zeleniny a květin v truhlících. Ve fotogalerii naleznete podrobné půdorysy všech využívaných pater a fotografie interiéru.
V domě je městský vodovod. Vytápění a ohřev vody je zajištěn odděleně v každém bytě vlastním kotlem, odpad je řešen kanalizací.
Vřele doporučuji! Informujte se ještě dnes o prohlídkovém dni!
V případě zájmu o tuto nemovitost Vám rádi pomůžeme s financováním, konzultace zdarma. Daň z nabytí nemovitosti 4% není součástí kupní ceny. Třída energetické náročnosti budovy: G - Mimořádně nehospodárná (podle aktuální vyhlášky).

Celkem: 3 190 000 Kč
ID inzerátu: 7544399
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 1220
Stát: Česká republika
Kraj: Ústecký
Lokalita: Josefa Hory, Žatec, okres Louny
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: do 5 mil.
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Užitná plocha: 108 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 2
Typ vytápění: Ústřední plynové
Umístění objektu: Řadový
Terasa: ano
Sklep: ano
Voda: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí