nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 240 m2

Petra Obrovce, Louny, okres Louny

4 990 000 Kč

celkem

Nabízíme k prodeji rodinný dům o velikosti 3+1 (183 m2) se zahradou (1253 m2) a prodejnou v prvním patře domu (40 m2) s vlastní toaletou. Dále jsou zde velké sklepy, které se hodí jako další prostory pro podnikání. Dům je zateplený, má plastová okna, v každém patře je samostatný plynový kotel. Střecha je ve velmi dobrém stavu, možnost půdní vestavby. Na příjezdové cestě se nachází velká garáž (24 m2) postavená v roce 2005. Dále se na pozemku nachází zahradní domek, ovocné stromky (jabloně, višně, atd.), dekorativní rostliny a malé políčko. Ze zahrady je soukromý vchod k řece. Zahrada je velice pěkná.
V blízkosti domu je veškerá občanská vybavenost jako supermarket, restaurace, MHD, 5 min. chůzí do centra města. V blízkosti je také základní škola, školka, koupaliště, park, výstaviště. Dojezdová vzdálenost do Prahy cca 40 min. Doporučujeme pro rodinu nebo jako možnost komerčního využití.

Louny nabízejí velmi dobré sportovní i kulturní vyžití. Pro příklad můžeme zmínit městské koupaliště, městský zimní stadion, městskou sportovní halu, městskou plaveckou halu a zrekonstruované Vrchlického divadlo. Nedaleký kopec Raná je známým místem vyznavačů paraglidingu a plachtění na rogalu. Rozsáhlý park u řeky je místem častých nákupních výstav.

Okolí Loun poskytuje mnoho možností k pěší turistice, cykloturistice i autoturistice, při níž lze navštívit různá zajímavá místa (Peruc, Březno, Panenský Týnec, atd.).

Louny mají zajímavé historické centrum, ze dvou třetin obehnané hradbami. Za zmínku stojí chrám sv. Mikuláše z 15. století, postavený hutí Benedikta Rejta, Žatecká brána, středověké domy Daliborka (okresní archiv) a Sokolů z Mor (muzeum). V centru lze nalézt také galerii, Vrchlického divadlo, kino Svět, knihovnu, stálé loutkové divadlo, bývalou židovskou synagogu a mnoho domů z přelomu 19. a 20. století.
Zavolejte si o prohlídku. Dаň 4% není součástí kupní ceny. S financováním rádi poradíme. Třída energetické náročnosti budovy: G - Mimořádně nehospodárná (podle aktuální vyhlášky).

Celkem: 4 990 000 Kč
ID inzerátu: 7544391
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 1221
Stát: Česká republika
Kraj: Ústecký
Lokalita: Petra Obrovce, Louny, okres Louny
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: do 5 mil.
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Užitná plocha: 240 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 3
Typ vytápění: Ústřední plynové
Umístění objektu: Samostatný
Voda: ano
Plyn: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí