nezadáno
ne

Prodej pozemku pro komerční výstavbu, 5674 m2

Otvice, okres Chomutov

neuvedena

informace k ceně u makléře

S důvěrou majitele nabízíme ke koupi pozemek s rovinatým charakterem, určený pro výstavbu o celkové výměře 5 674m2.
Umístění pozemku je v západním okraji obce Otvice vedle památkově chráněné stavby staré vodárenské věže, která je architektonicky zajímavou pamětihodností. Pozemek leží přímo u cyklotrasy vedoucí z Otvic do Chomutova kolem místních jezer, přírodního koupaliště a dále navazujícího zooparku. Z pozemku je vidět panorama vrcholků Krušných hor, které skýtají široký výběr sportovních a turistických aktivit.

Přístup k pozemku je v současné době po asfaltové komunikaci z obce Otvice. Nově budovaná dopravní trasa kolem pozemku (viz. příloha) bude vedená z Chomutova ulicí Alfonse Muchy, přes Zadní Vinohrady, kolem obce Otvice s napojením na silnici I/13 na mimoúrovňové křižovatce u Dopravního podniku města Chomutov. Šířkové uspořádání navržené komunikace počítá s budoucím využitím trasy trolejbusy včetně doplnění o související trolejové vedení.

Pozemek je trojúhelníkového tvaru, leží přímo u asfaltové obecní komunikace s možností napojení na rozvod elektřiny a veřejného vodovodu; je veden v celé ploše jako ostatní plocha; začleněn územním plánem obce k využití pro výstavbu k bydlení v rodinných domech nebo další přípustné je využití např. bytové domy, drobná výroba a jiné, viz. ÚP obce.

Vesnicí také prochází cyklostezka z Chomutova do Strupčic postavená ve většině své délky na tělesu zrušené železniční trati, která vedla z Chomutova přes Otvice, Vrskmaň, Strupčice a dále do Počerad. V jihovýchodní části katastrálního území se nachází areál Letiště Chomutov. Mateřskou školu provozuje obec a kromě ní se zde nachází také soukromá základní a mateřská škola Nelumbo Education. Dále je v obci pizzerie, pivnice, obecní hřiště, dětské hřiště. Na severním okraji katastrálního území obce je velká obchodní zóna sloužící zejména obyvatelům sousedního Chomutova a Jirkova. Sousední přilehlá města Chomutov a JIrkov garantují veškerou další nutnou občanskou vybavenost, autem i na kole dobře přístupný sportovní zimní stadion a kryté aquacentrum Chomutova (2 km).

Dopravní dostupnost obecních komunikací: do Jirkova 3 km, od Chomutova 4 km, průmyslová zóna Triangle 17 km, průmyslová zóna Joseph 15 km. Vlakové spojení - ze stanice Jirkov zastávka, autobusové spojení - zastávka Otvice centrum nebo Jirkov zastávka (nákupní centrum).

Pro více informaci si dohodněte schůzku s makléřem.

Kupující je ze zákona povinen uhradit daň z nabytí ve výši 4%, zpracování daňového přiznání v rámci obchodu od nás zdarma.

Celkem: 0 Kč
ID inzerátu: 7544377
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 1249
Stát: Česká republika
Kraj: Ústecký
Lokalita: Otvice, okres Chomutov
Kategorie: Pozemky, zahrady a historické stavby
Podkategorie: Pro komerční výstavbu
Plocha: 5674 m2
Voda: ano
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí