nezadáno
ne

Prodej bytu 2+1, 55 m2

Výškovická, Ostrava, Zábřeh, okres Ostrava-město

970 000 Kč

celkem

Tento byt je zajímavý hned z několika důvodů. Prvním je rozhodně lokalita, protože okrajová část ulice Výškovická v Ostravě-Zábřehu je kvůli dostupnosti kamkoliv výborná volba. Druhým je určitě dispoziční řešení bytu - je to prostorná "dvaplusjednička". Ale teď vše popořadě.

Dovoluji si Vám nabídnout tento družstevní byt o celkové výměře 55 m2 nacházející se na ulici Výškovická v 8.NP osmipodlažního panelového domu. Tento dům byl revitalizovaný před osmi lety a je zde nová fasáda, nový výtah, plastové okna i nová střecha.

Nejsvětlejším pokojem v bytě je obývací pokoj (22 m2), který je orientovaný na jih. Druhý pokoj v bytě (13 m2) slouží jako ložnice a je stejně jako kuchyň orientovaný na sever. Do kuchyně (9 m2) v pohodě umístíte jak linku tak i jídelní stůl se židlemi, proto zde odpadá konzumace jídel v obýváku. Koupelna (2 m2) i toaleta (1 m2) jsou rozměrově klasické menší, panelákové. V chodbě je prostor pro vestavěnou skříň i botník.

Celý byt je v původním stavu, takže zde můžete rekonstruovat jak se Vám zlíbí. K bytu náleží sklepní kóje v suterénu domu. Tento družstevní byt se nedá převézt do osobního vlastnictví.

V okolí domu je opravdu vše: MHD, škola, školka, obchody (Avion Shopping park), lékaři i lékárny. Pokud máte rádi procházky, venčení domácích mazlíčků nebo třeba běhání v přírodě, tak z domu je to takřka co by kamenem dohodil k řece Odře, kde můžete již zmíněné činnosti vykonávat.

Je to byt, který hledáte právě Vy? Pokud ano tak neváhejte a domluvte si prohlídku.

Josef Šimončík - realitní makléř

Celkem: 970 000 Kč
ID inzerátu: 7544134
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 4655/2918
Stát: Česká republika
Kraj: Moravskoslezský
Lokalita: Výškovická, Ostrava, Zábřeh, okres Ostrava-město
Kategorie: Byty k prodeji
Podkategorie: 2+1
Energetický štítek: C
Vlastnictví: družstevní
Stav nemovitosti: dobrý
Plocha: 55 m2
Obytná plocha: 55 m2
Užitná plocha: 55 m2
Druh kontraktu: výhradní
Typ budovy: panelový
Počet nadzemních podlaží: 8
Podlaží: 8. podlaží
Zařízení: nezařízeno
Typ vytápění: Ústřední dálkové
Typ domu: Vícepatrový
Dostupnost pozemku:
Výtah: ano
Sklep: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí