nezadáno
ne

Prodej chaty, 170 m2

Klučenice, okres Příbram

3 890 000 Kč

celkem , Včetně kompletních právních služeb, prodejního i

Tuto nemovitost můžete využívat k celoroční rekreaci, i k trvalému bydlení. Ve vedlejší stavbě se počítalo i s chovem domácího zvířectva. Původně byl dům koncipovaný jako vícegenerační, vzhledem k 2 odděleným bytovým jednotkám nabízí i investiční příležitost.

To vše ukrývá nabídka prodeje tohoto dvoupodlažního podsklepeného domu, který byl postaven v osmdesátých letech. Naleznete ho v centru vyhledávané rekreační oblasti v Klučenicích, skrývající nepřeberné množství historických památek a turistických cílů.

Dům má velice útulnou atmosféru, je postaven dále od silnice, tak je zde opravdu klid. Jednotka 2+kk v přízemí je po rekonstrukci: Nová elektřina a interiéry, nábytek na míru, dřevěné obložky i dveře, nová dřevěná okna s dvojskly. S rekonstrukcí patra o dispozici 2+1+balkón se započalo. Obě jednotky spojuje schodiště u vstupu. Jednoduchou úpravou - zrušení kuchyně v patře - lze docílit dispozice 5+kk. Zastavěná plocha domu je 97m2.

Dům má i novou střechu včetně izolace. Zadní - severní stěna domu je také zateplena. Dům je v dobré technické kondici.

V suterénu domu se nachází technické zázemí. K ohřevu vody slouží boiler, k ohřevu ústředního topení kotel na tuhá paliva. Nemovitost je napojena na obecní vodu (Klučenice mají kvalitní vodu z podzemních vrtů) a kanalizaci.

V roce 1990 byla přistavena praktická vedlejší víceúčelová stavba: Sklad, garáž a dílna, s dále využitelným podkrovím. Zastavěná plocha 80m2. Tento samostatný objekt je také podsklepen a harmonicky doplňuje hlavní stavbu domu.

Půdorysy podlaží rodinného domu a vedlejší stavby najdete ve fotogalerii.

Pozemek je velkorysý - celková výměra činí 1.971m2. Oplocená zahrada za domem je velice klidná a pečlivě udržovaná. V okolí domu jsou již vzrostlé stromy. Na zahradě je studna, voda je rozvedena po zahradě.

Klučenice mají základní občanskou vybavenost: obchod, pošta, 2 restaurace, ZŠ (1.-9.třída) a MŠ s dostatečnou kapacitou. Do Prahy dojedete autem za 60min.

Pokud by vás zajímalo více informací, ozvěte se mi na uvedených kontaktních údajích, pošlu vám doplňující informace, případně se rovnou domluvíme na prohlídce v týdnu či o víkendu.

Těším se na Vás.

Celkem: 3 890 000 Kč
ID inzerátu: 7544060
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 4664/2918
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: Klučenice, okres Příbram
Kategorie: Chaty a chalupy
Podkategorie: Chaty
Energetický štítek: F
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Plocha: 170 m2
Obytná plocha: 170 m2
Užitná plocha: 170 m2
Zastavěná plocha: 177 m2
Plocha pozemku: 1971 m2
Druh kontraktu: výhradní
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 2
Zařízení: zařízeno
Typ vytápění: Ústřední tuhá paliva
Umístění objektu: Samostatný
Typ domu: Vícepatrový
Dostupnost pozemku:
Sklep: ano
Balkon: ano
Garáž: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí