nezadáno
ne

Prodej bytu 2+1, 54 m2

Dr. Martínka, Ostrava, Hrabůvka, okres Ostrava-město

920 000 Kč

celkem , převodní poplatek 5.000 Kč, neplatí se daň z nabytí

Hledáte-li částečně zrekonstruovaný byt, který by jste si rádi dodělali dle svých představ, právě pro vás tady jeden byt mám.
Družstevní byt 2+1 s komorou o velikosti 54,54 m2 podlahové a 55,37 užitné plochy se nachází ve čtvrtém nadzemním podlaží panelového domu na ul. Dr. Martínka v části Ostrava Hrabůvka.
Při částečné rekonstrukci byla rekonstruovaná koupelna, v jedné z místnosti udělaná nová plovoucí podlaha,stejně tak podlahy v předsíni a kuchyni. Vyměněny byly také dveře.
Přestože byt nemá balkon, má i jiné výhody, jako např. komora přímo v bytě, která je vybavena regály, samostatné neprůchozí pokoje, výhled do parku, který je přímo pod okny ložnice.
Revitalizovaný dům se nachází v klidné lokalitě s velmi dobrou občanskou dostupností a vybaveností (škola, školka, pošta, obchod atd..).
Z důvodu, že mi nebyl předán průkaz energetické náročnosti budovy, uvádím en. třídu G, i když je energetická třída lepší.

Protože byt nelze převést do osobního vlastnictví, nelze financovat hypotékou, pokud není možno ručit jinou nemovitostí. Koupit byt můžete pomocí úvěru ze stavebního spoření nebo platbou z vlastních zdrojů. Pro bližší informace nebo domluvení prohlídky mne neváhejte kontaktovat.
Z důvodu, že je byt již delší dobu neobydlen, je k dispozici ihned.

Celkem: 920 000 Kč
ID inzerátu: 7543955
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 201916355
Stát: Česká republika
Kraj: Moravskoslezský
Lokalita: Dr. Martínka, Ostrava, Hrabůvka, okres Ostrava-město
Kategorie: Byty k prodeji
Podkategorie: 2+1
Energetický štítek: G
Vlastnictví: družstevní
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Užitná plocha: 54 m2
Typ budovy: panelový
Počet nadzemních podlaží: 1
Podlaží: 4. podlaží
Typ vytápění: Ústřední dálkové
Voda: ano
Plyn: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí