nezadáno
ne

Prodej pozemku pro komerční výstavbu, 4747 m2

Hrob, okres Teplice

2 350 000 Kč

celkem

Zajímavá příležitost ke koupi slunného pozemku (4747 m2)na úpatí Krušných hor s výhledem do okolí. Pozemek je vhodný pro stavbu farmy nebo penzionu jako podnikatelský záměr nebo i pro soukromé účely. Situován je na klidném místě s dostupností veškeré blízké městské vybavenosti, na mírně svažitém terénu obklopen pásem vzrostlých stromů. Pozemek je prodáván v celku. V sousedství se nachází malá chata a z druhé strany pozemku louky. Pod chatou je nádraží Města Hrob. V blízkosti je jezdecký areál a kozí farma. Z místa pozemku se dají podnikat turistické výlety. V zimě pak zimní sporty s využitím blízkého lyžařského vleku.
Elektřina je přivedena na parcelu. Vodovod je možno napojit ze 100 vzdálené přípojky. Kanalizaci je možné řešit domácí čističkou nebo septikem.


We offer for sale a very interesting sunny plot at the foot of the Krušné hory overlooking the Town of Hrob. The land is suitable for building a farm or a guesthouse as a business plan, it is situated in a quiet location with the availability of all nearby amenities, on a slightly sloping terrain surrounded by a strip of grown trees. In the neighborhood there is a small cottage and on the other side of the meadow land. Under the cottage there is a small train station. Nearby is an equestrian area and a goat farm. Hiking trips can be made from the site. In winter, winter sports are used by the nearby ski lift.
Electricity is brought to a parcel. The water supply can be connected from 100 remote connections. Sewerage can be handled by a household cleaner or septic tank

Celkem: 2 350 000 Kč
ID inzerátu: 7543936
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: R515287
Stát: Česká republika
Kraj: Ústecký
Lokalita: Hrob, okres Teplice
Kategorie: Pozemky, zahrady a historické stavby
Podkategorie: Pro komerční výstavbu
Vlastnictví: osobní
Plocha: 4747 m2
Plocha pozemku: 4747 m2
Druh kontraktu: nevýhradní
Zařízení: nezařízeno
Typ domu: Přízemní
Dostupnost pozemku:

Kontakt na prodejce nemovitostí