nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 110 m2

U Kapličky, Český Brod, Liblice, okres Kolín

6 700 000 Kč

celkem

Ve výhradním zastoupení majitelů nabízíme k prodeji útulný rodinný dům 4+kk, uprostřed nádherné zahrady, kde vnitřní obytné prostory přecházejí plynule do venkovních prostor - obrovskou terasu (50m2) s pergolou romanticky obrostlou popínavými dřevinami, venkovní zastřešenou jídelnu a do nádherné, s láskou udržované zahrady. Dvoupodlažní rodinný dům z roku 2007 stojí ve městě Český Brod část Liblice, na pozemku o rozloze 768 m2. Zastavěná plocha je 90 m2. Za dveřmi domu je malá předsíň s odkládacím prostorem na oblečení a obuv, následuje chodba, z které vedou dveře do koupelny se sprchovým koutem, umyvadlem, WC, automatickou pračkou a plynovým kotlem ústředního topení. Potom již vstupujete do hlavního obytného prostoru domu, kterému dominuje jídelní stůl v provensálském stylu, kde se může pohodlně najíst až osm osob, z jedné strany navazuje kuchyňská linka ve tvaru U. V celkovém vzezření převládá znovu provensálský styl. Kuchyně je výborně vybavená, vše na správném místě, vše u ruky a dostatek prostoru na přípravu i toho nejsložitějšího jídla. A na druhé straně obytného prostoru, trochu za rohem, najdeme příjemné posezení u funkčního krbu, zasazené do menšího arkýře. Ve venkovních obytných prostorech najdete příjemné místo k odpočinku na několika pohodlných lehátkách a křeslech i u venkovního jídelního stolu pod přístřeškem. Tato terasa plynule přechází do nádherné zahrady s mnoha okrasnými dřevinami podél plotu, mezi kterými najdeme i keře s drobným ovocem - maliny, rybíz, kiwi, ostružiny. Jezírko se zlatými rybičkami a zatravněná a výborně udržovaná plocha celkový dojem ze zahrady i celého domu umocňuje. Na západní užší straně mají majitelé malou zeleninovou a bylinkovou zahrádku. V přízemí domu je garáž pro jedno osobní auto.
Ale vraťme se do domu, z prostoru jídelny vede do prvního patra dřevěné schodiště, osvětlené střešními okny. Prostor pod ním je využitý jako komora. V prvním patře najdeme tři pokoje, velkou koupelnu s masážní vanou, šatnu a balkon s malým posezením.
Dům má elektrickou, vodovodní, kanalizační a plynovou přípojku. Na zahradě je i vlastní studna, na kterou je napojená automatická závlaha celé zahrady. Dům má ústřední vytápění s plynovým kotlem, celý prostor domu je klimatizován.
Liblice je velmi klidná součást města Český Brod. V Českém Brodě najdete všechny služby potřebné pro pohodlné bydlení – školka 200 m, zastávka městského autobusu 100 m, nádraží dvě zastávky autobusem, centrum města tři zastávky autobusem, několik dalších školek, několik základních škol, řadu obchodů a restaurací, nemocnice. S Prahou zajišťují bezkonkurenční spojení pravidelné vlakové spoje - např. Hl. nádraží za 25 min, Masarykovo nádraží za 35 min, autem do Centra Černý Most za 25 min. V době dopravní špičky jezdí vlaky každých 15. min.
Doporučujeme - útulný, špičkově vybavený rodinný dům 4+kk, uprostřed snové zahrady, za dobrou cenu, ve městě s výbornou občanskou vybaveností a bezkonkurenčním vlakovým spojením do centra Prahy.

Celkem: 6 700 000 Kč
ID inzerátu: 7543117
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: U Kapličky, Český Brod, Liblice, okres Kolín
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: do 10 mil.
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Užitná plocha: 110 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 2
Typ vytápění: Lokální tuhá paliva
Umístění objektu: Samostatný
Terasa: ano
Voda: ano
Balkon: ano
Plyn: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí