nezadáno
ne

Prodej bytu 2+kk, 53 m2

Rybníčky, Otice, okres Opava

1 790 000 Kč

celkem

Nabízím Vám exkluzivně prodej bytu č. 02 o velikosti 2kk se zahradou o velikosti 80m2. Dokončení bude konec roku 2020. Bytový dům bude postaven v krásném klidném místě v obci Otice - Rybníčky, které jsou vzdálená od Opavy cca 5 km. Cena bytu se zahradou s možnosti parkovacího. V celém bytě bude podlahové vytápění. Základová deska bude železobetonová, zdivo ytong 300 mm + zateplení 150 mm, příčky ytong 100 mm, stropy monolitické železobetonové, střecha dřevený krov, krytina ocelový plech. Podlahy lité anhydridové, omítky sádrové, vytápění elektrickými topnými rohožemi s regulací v každé místnosti, ohřev TUV elektrickým bojlerem 80-120 l. Okna plastová vícekomorová v trojskle. Ulice je řešená jako neprůjezdná obytná zóna s dlážděným povrchem. Dále nabízím byty 3kk s balkonem a výstavbu rodinných domů, také v Oticích-Rybníčky. V případě podrobnějších informací, mě prosím kontaktujte. Tiché prostředí a zároveň snadnou dostupnost zajistí nepřímé napojení na silnici spojující Opavu a Hradec nad Moravicí (I/57) skrze klidnou obecní komunikaci.
V obci Otice, se nachází veškerá občanská vybavenost jako je školka, škola, obchod, doktor aj. Více informací o Oticích, naleznete na stránkách http://www.oticerybnicky.cz/files/o_obci_otice.pdf
V řešení financí, Vám bezplatně poradí náš finanční specialista, který Vám nabídne možnost čerpaní hypotéky až do 3 let od jejího schválení.

Celkem: 1 790 000 Kč
ID inzerátu: 7530774
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Moravskoslezský
Lokalita: Rybníčky, Otice, okres Opava
Kategorie: Byty k prodeji
Podkategorie: 2+kk
Energetický štítek: B
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: novostavba
Užitná plocha: 53 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 1
Podlaží: 1. podlaží

Kontakt na prodejce nemovitostí