nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 460 m2

Záryby, okres Praha-východ

7 400 000 Kč

celkem

Reality 11 Vám zprostředkují prodej prostorného dvojdomu o zastavěné ploše 271m2 a užitné cca 460m2 s pozemkem 2000 m2 v obci Záryby, okr. Praha východ. Nemovitost se nachází v okrajové klidné části Záryb v pěší dostupnosti k Labe. Jedna část dvojdomu byla zkolaudováná již v roce 2002 a druhá část je ve stavu před dokončením a je připravena na kolaudaci. Dispozice: v přízemí vstupní chodba, koupelna, ložnice a otevřený prostor o velikosti cca 60m2 ve kterém se nachází kuchyň, jídelna a obývací prostor s krbem. Z obývací části je volný vstup na terasu a zahradu. Na patře prostor pro tři další pokoje se sociálním zařízením, v současné době je zatím dobudován a užíván jeden prostorný pokoj. Všude v domě podlahové vytápění, kombinované s radiátory. Dům má vlastní studnu je napojen na elektřinu, plyn a má vlastní čističku odpadních vod. Možnost napojení na kanalizaci i vodovod. Vytápění je zajištěno plynovým kombinovaným kotlem, dům má plastová okna, na podlahách dlažby a plovoucí podlahy.
Na pozemku je vybudována dřevěná dvojgaráž s dílnou. Druhá část dvojdomu je ve stavu, že spodní patro je téměř před dokončením s nutností dobudování horního patra.

Bydlení vhodné pro více generační rodinu, případně možné dvojdům a pozemek rozdělit a užívat samostatně .
Klidné místo v přírodě u cyklostezky u řeky Labe, kousek od Brandýse nad Labem a s dobrou dostupností do Prahy. Doporučujeme! Ev. číslo: 19727.

Celkem: 7 400 000 Kč
ID inzerátu: 7530519
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 19727
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: Záryby, okres Praha-východ
Kategorie: Rodinné domy
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: výstavba
Plocha: 460 m2
Užitná plocha: 460 m2
Zastavěná plocha: 271 m2
Plocha pozemku: 2000 m2
Druh kontraktu: výhradní
Typ budovy: cihlový
Zařízení: nezařízeno
Umístění objektu: Samostatný
Počet bytů: 2
Terasa: ano
Garáž: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí