nezadáno
ne

Prodej bytu 3+kk, 112 m2

Milevská, Praha, Podolí, Praha 4

22 300 000 Kč

celkem

Reprezentativní vybavený byt 3+kk (112 m2) )dle individuálních potřeb klienta) s parkovacím místem a sklepem v 8. podlaží západní věže unikátního projektu W Tower, ve třicetipatrovém 104 metrů vysokém mrakodrapu na Pankrácké pláni v Praze 4, severovýchodně od křižovatky ulic Pujmanové a Milevské, na hranici Krče a Nuslí. Byt se nachází nedaleko trojmezí s Podolím, s úchvatnými výhledy na historické centrum a do všech koutů hlavního města Prahy. Budova W Tower v Praze je budova se špičkovými, nadčasovými technologiemi a luxusními materiály a zároveň ukázkovým designem s nadstandardními službami pro ty nejnáročnější rezidenty. Samozřejmostí pro rezidenty je privátní fitness, sauna, pára a bazén, privátní kino a klubové patro, golfový trenažér pro relaxaci, rychlodobíjecí stanice pro elektromobily.


Servis 24 hodinové recepce a služby na úrovni světových luxusních rezidenčních projektů, která nemá ve střední Evropě konkurenci. Concierge službami, které pomáhají zajišťovat drobnosti jako zalévání květin, úklid či venčení domácích mazlíčků, přebírání důležité poštovní zásilky, informace, která restaurace stojí za návštěvu nebo jakou hru v Národním divadle
Dispozice bytu 3kk zahrnuje vstupní halu, otevřený prostor obývacího pokoje s kuchyní a jídelnou, dvě oddělené ložnice s terasou, prostorná koupelna (vana, sprchový kout, toaleta, bidet), samostatné toalety, dostatečné množství úložných prostor, na míru zhotovená šatna. Celý byt lemuje fantastická terasa s neopakovatelnými výhledy, přístupná ze všech pokojů.

Vybavení zahrnuje kompletně vybavenou kuchyňskou linku Hanák v bílém lesklém designu s vestavěnými spotřebiči SIEMENS, vestavěné šatní skříně Poggenpohl, osvětlení od firmy Bulb. Luxusní dřevěné dubové podlahy v obývacím pokoji s kuchyní, v ložnicích koberce, v koupelnách carrarský mramor. Osvětlení v celém bytě a exteriérové žaluzie na dálkové ovládání. Chlazení v celém bytě. Cena nájmu zahrnuje dvě parkovací místa v suterénu domu a sklep.

Energetická náročnost budovy:Třída B - Velmi úsporná ID nemovitosti HMA0655-0001.

Celkem: 22 300 000 Kč
ID inzerátu: 7530015
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: HMA0655-0001
Stát: Česká republika
Kraj: Praha
Lokalita: Milevská, Praha, Podolí, Praha 4
Kategorie: Byty k prodeji
Podkategorie: 3+kk
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: novostavba
Plocha: 112 m2
Obytná plocha: 112 m2
Užitná plocha: 112 m2
Druh kontraktu: nevýhradní
Typ budovy: skelet
Počet nadzemních podlaží: 31
Podlaží: 8. podlaží
Zařízení: zařízeno
Typ domu: Vícepatrový
Dostupnost pozemku:
Výtah: ano
Terasa: ano
Sklep: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí