nezadáno
ne

Prodej vily, 6315 m2

Nádražní, Dobříň, okres Litoměřice

14 497 000 Kč

celkem , Cena včetně zahrady 6315 m2 a veškerého převodníh

Ke koupi vám nabízím historickou vilu v Dobříni u Roudnice nad Labem, kam jezdil i Vlasta Burian.

Kabátovu vilu se zahradou 6315 m2 v Dobříni u Roudnice nad Labem postavil otec herečky Zity Kabátové, Beno Kabát. Vile dal velmi silné základy i charakter. Jezdila sem celá herecká smetánka první republiky včetně Vlasty Buriana.

Až do války bylo všechno fajn. Potom ale vilu zabavili Němci. Po válce zase OPBH. To nechalo vilu zdevastovat a téměř spadnout. V tu chvíli se ale projevila její neuvěřitelná síla. Vydržela až do devadesátých let, kdy ji od obce koupili dva mladí podnikatelé, kteří vilu opravili za obdivuhodných 14 milionů a vytvořili zde sídlo jejich velmi úspěšné společnosti.

Vila se jim za tuto službu odvděčila pozitivní silou a energií. Firma byla velmi úspěšná a před časem projevila o jejich know how zájem nadnárodní společnost, která nakonec firmu koupila. Měla ale zájem pouze o know how, nikoliv o nemovitosti.

Vila tedy nyní hledá nového majitele na další etapu svého úspěšného života. Zvenku prošla vila nedávno kompletní rekonstrukcí. Uvnitř je použitelná pro sídlo firmy nebo advokátní kanceláře, ale pokud ji potřebujete využít k jinému účelu (lékařská klinika, veterinární klinika), bude potřeba její interiér upravit k obrazu svému.

Vila se vám bude líbit, pokud tady chcete bydlet, ale i podnikat, nebo oboje dohromady. Má obrovskou zahradu a dost místa i uvnitř. Pokud chcete znát více informací, napište mi a já vám je pošlu. Nebo mi rovnou zavolejte a domluvíme si prohlídku a já informace přivezu sebou.

Celkem: 14 497 000 Kč
ID inzerátu: 7526684
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 4585/2918
Stát: Česká republika
Kraj: Ústecký
Lokalita: Nádražní, Dobříň, okres Litoměřice
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: Vily
Energetický štítek: D
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: po rekonstrukci
Plocha: 6315 m2
Obytná plocha: 474 m2
Užitná plocha: 474 m2
Zastavěná plocha: 460 m2
Plocha pozemku: 6315 m2
Druh kontraktu: výhradní
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 4
Zařízení: částečně zařízeno
Typ vytápění: Ústřední elektrické
Umístění objektu: Samostatný
Typ domu: Vícepatrový
Dostupnost pozemku:
Terasa: ano
Balkon: ano
Garáž: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí