nezadáno
ne

Prodej zavedeného pneuservisu a servisu nedaleko letiště okr. Praha- západ

Na Hlavní silnici, Kněževes, okres Praha-západ

3 800 000 Kč

celkem

Reality 11 Vám zprostředkují prodej zavedeného pneuservisu a prodejny na Praze – západ. Jedná se o odprodej fungující firmy se stálými zákazníky, provozující pneuservis, leštění, drobné opravy aut a zavedené prodejny na pneumatiky a autodoplňky. Prodává se veškeré zařízení pneuservisu : vyvažovačka zn. Corghi, zouvačka zn. Corghi, pomocné rameno Corghi k zouvačce , kompresor Schneider, nůžkový zvedák a sloupový hever Hermann, pneumatické pistole na šrouby, 2 hevery, vyvažovací závaží, nástroje, šrouby... Celkový materiál v pořizovací hodnotě cca 600.000,-Kč.
Součástí prodeje je postoupení nájemní smlouvy na dobu určitou za extra výhodných podmínek na uzavřený prostorný areál hned vedle hlavní silnice v obci u dálnic R6 a R7 o celkové ploše cca 1125 m2. Zde se nacházejí prostory garáží, skladů, zpevněného nádvoří a nově zrekonstruované budovy, v které se nachází prodejna se zázemím, kancelářemi a možností ubytování pro zaměstnance. Tato dvoupodlažní budova o celkové ploše cca 160m2 byla nově zrekonstruovaná v roce 2015. Příjezd z hlavní silnice do areálu je přes zpevněný uzamykatelný dvůr o velikosti 600m2 na který navazuje rozlehlá zděná stodola ( zast. plocha 470m2), která byla upravená a zrekonstruována na dílny tak, aby vyhovovala požadavkům na provoz pneuservisu a výše zmíněného servisu o velikosti cca 270m2. Dále je zde množství skladových prostor cca 200m2. Výhodou je, že jako skladové prostory se dají využívat i prostory na patře, čímž dojde k podstatnému navýšení skladovacích možností.
Celkově v poslední době v areálu bylo na stavebních úpravách proinvestováno cca 1 mil.Kč. Areál je napojen na elektřinu, vodu, kanalizaci a je zde taky možnost připojení na plyn.
Velkou výhodou je možnost dalšího rozšíření užitných prostor, tak provozních aktivit souvisejících s předmětem činnosti. Součástí prodeje je i přenechání zavedené firemní klientely, která si také pravidelně přezouvá a uchovává pneumatiky v servisu nebo vozidla servisuje. Výhodné místo v blízkosti Letiště Václava Havla, dálnice a průmyslové zóny s množstvím nadnárodních firem (Amazon, Seat, Outlet Centrum, Letiště Praha) které zajišťuje dostatek firemních zákazníků a dlouhodobou perspektivou.
V případě zájmu možnost odkupu i zavedeného e shopu na pneumatiky a automobilové příslušenství.
Pro více informací a možnost prohlídky areálu kontaktujte makléře. Ev. číslo: 19658.

Celkem: 3 800 000 Kč
ID inzerátu: 7525029
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 19658
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: Na Hlavní silnici, Kněževes, okres Praha-západ
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Ostatní
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Plocha: 1125 m2
Zastavěná plocha: 565 m2
Plocha pozemku: 1125 m2
Druh kontraktu: výhradní
Typ budovy: smíšený
Zařízení: nezařízeno
Typ vytápění: Ústřední plynové
Sklep: ano
Garáž: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí