nezadáno
ne

Prodej pozemku pro stavbu domu, 12538 m2

Družstevní, Jevany, okres Praha-východ

18 970 000 Kč

celkem , Včetně kompletních služeb RK

Skvělé místo pro bydlení i komerční využití! Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji unikátní lesní pozemek (12 538 m2) s povolením výstavby v Jevanech nedaleko Prahy. Pozemek leží v mírně svažitém terénu a má nádhernou atmosféru. Spodní okraj pozemku tvoří hranice se zahradami rodinných domů, další strany jsou pak tvořeny lesem a příjezdovou cestou.

Pozemek je možné rozdělit minimálně na tři samostatné části a na každé z nich postavit dům, ať již podle hotového návrhu, nebo podle vlastních představ. Stejně tak je možné ponechat si jej vcelku a vybudovat skvělé rodinné sídlo či sídlo firmy. A třetí variantou je komerční využití, například pro stavbu penzionu s restaurací a relaxačním zázemím.

Současně s pozemkem nabízíme i dva projektové návrhy od předních architektonických kanceláří na stavbu jednoho nebo tří domů.

Pozemek má vlastní příjezdovou cestu, kanalizaci, vodu a elektřinu na třech místech na své hranici.

Bydlení uprostřed lesů, přesto je hlavní město vzdálené pouhých 30 minut autem i MHD. V Jevanech nechybí komplexní občanská vybavenost, najdete zde kino, poštu, místní úřad, pizzerii, koupání, obchody, dětské i fotbalové hřiště, školu i školku.
V blízkosti jsou domy slavných osobností českého showbussinesu. 

Jde o unikátní nabídku za skvělou cenu, velmi vřele doporučujeme prohlídku na místě. Případné financování rádi zajistíme za nejlepších tržních podmínek.

Celkem: 18 970 000 Kč
ID inzerátu: 7524609
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Rezervace
Číslo zakázky: TK136188
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: Družstevní, Jevany, okres Praha-východ
Kategorie: Pozemky, zahrady a historické stavby
Podkategorie: Pro bydlení
Energetický štítek: G
Plocha: 12538 m2
Obytná plocha: 12538 m2
Užitná plocha: 12538 m2
Plocha pozemku: 12538 m2
Zařízení: nezařízeno
Sklep: ano
Voda: ano
Kanalizace: ano
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí