nezadáno
ne

Prodej vily, 367 m2

Koberovy, Michovka, okres Jablonec nad Nisou

2 999 000 Kč

celkem

Exklusivně Vám nabízím prodej domu na Michovce (132m2), který díky své poloze a dispozičnímu řešení je vhodným objektem pro komerční využití. Dům byl postaven v 80 letech v rámci rozvoje obce. Z tohoto důvodu je dům kolaudován jako stavba občanské vybavenosti. V minulosti zde byla celoročně provozována prodejna potravin a restaurace. V současné době probíhá v domě rekonstrukce. Kolem pláště domu byla provedena izolace. Došlo k vybudování dvou septiků z důvodu záměru komerčního využití. Zároveň byla zpracována studie (je součástí ceny) na přestavbu s cílovým stavem 5 samostatných pokojů s vlastním sociálním zařízením
( celkem 12 lůžek), včetně dvou společných kuchyní (v každém patře jedna). Vzhledem k strategickému umístění objektu ( na křižovatce turistické a cyklo stezky), je v přízemí domu je navržen ještě prostor malého bistra,resp. případně prostor pro vybudování vnitřního posezení.

Dům stojí na vlastním pozemku (235m2) v centru obce, kterým je vedeno několik turistických a cyklistických tras (směr Malá Skála, Turnov, Dolánky, Kozákov, Besedické skály, Suché skály. Před budovou je obecní pozemek, kde zdarma turisté parkují své vozidla a vydávají se na výlety. Okolí je vhodné jak pro turistiku, cyklistiku, horolezectví, v dojezdové vzdálenosti je řeka Jizera, kde na Vás čeká vodní vyžití. V zimním měsících je oblast ideální pro běžecké lyžování a sjezdové lyžování ( Ještěd, Tanvaldský Špičák, Kozákov nebo Hamštějn ( v dojezdové vzdálenosti 3-25km). V okolí je velké množství kulturních památek ( zámek Sychrov, hrad Frydštějn, Bozkovské dolomitové jeskyně,Pantheon na Malé Skále, atd.) Díky velkému celoročnímu turistickému ruchu a široké škále možných aktivit doporučuji zájemcům, kteří chtějí zde provozovat ubytování a občerstvení. V okolí je více jak 5 penzionů ( pouze ubytovací služby). Vzhledem k stavu je možné cílové využití objektu přizpůsobit vašim požadavkům. S případným návrhem financování, Vám rád pomůžu.

Celkem: 2 999 000 Kč
ID inzerátu: 7522092
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Liberecký
Lokalita: Koberovy, Michovka, okres Jablonec nad Nisou
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: Vily
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: dobrý
Plocha: 367 m2
Užitná plocha: 160 m2
Zastavěná plocha: 132 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 2
Typ vytápění: Jiné
Umístění objektu: Samostatný
Počet bytů: 1
Rok výstavby: 1980
Rok rekonstrukce: 2018
Telefon: ano
Internet: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí