nezadáno
ne

Chalupa s velkým pozemkem pod sjezdovkou v Krupce u Teplic

Nad Kalvárií, Krupka, okres Teplice

3 200 000 Kč

celkem

Předmětem nabídky je prodej chalupy v krásné části obce Krupka- Bohosudov, v blízkosti lanové dráhy na Komáří vížku v Ústeckém kraji. Dům je kompletně podsklepený a je rozdělen na suterén a dvě nadzemní podlaží. Ve zvýšeném přízemí se nachází kuchyně s masivní kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči a kachlovými kamny, dále se v přízemí nachází jeden průchozí a jeden samostaný pokoj přístupný z chodby. V 1. patře je kuchyň a dva útulné pokoje. Dále dům nabízí samostatné WC a malou koupelnu s vanou a umyvadlem. Okna jsou dřevěná, špaletová ve velmi dobrém stavu.
Ve zvýšeném přízemí jsou provedeny plovoucí laminátové podlahy, včetně PVC. V 2. nadzemním
podlaží jsou podlahy
dřevěné + PVC. V celém domě jsou použity prefabrikované betonové schody opatřené nátěry.
Sedlová střecha je po kompletní rekonstrukci, byla provedena výměna střešní krytiny -BRAMAC + tepelná izolace skleněnou vatou. Vytápění jednotlivých místností v domě je opatřeno akumulačními kamny + kamny na tuhá paliva. Dům je napájen elektrickou energií 3 x400V+ PEN- jištění 35 A. Do rodinného domu je zaveden telekomunikační kabel s aktivním telefonním číslem.
Pitná voda je přivedena z městského vodovodu. Pro ohřev teplé užitkové vody slouží nový elektrický akumulační ohřívač- fa.Dražice. Odpady jsou svedeny do vyvážecí jímky v blízkosti příjezdové komunikace.
Dům je kompletně mechanicky a elektronicky zabezpečen, včetně bezpečnostní agentury. V těsné blízkosti domu je postavena velká garáž pro dvě auta a dřevěná kolna. Velkým benefitem je velká udržovaná zahrada s klidným venkovním posezením, betonovým bazénem a jezírkem. Nabízené pozemky mají možnost další zástavby. Příjezdová komunikace se živičným povrchem se udržuje v zimním období.
Rodinný dům je postaven v opravdu v hezké a klidné lokalitě s novou zástavbou nad obcí Krupka – Bohosudov, kde jsou nádherné výhledy do Českého středohoří. V obci je veškerá občanská vybavenost.

Celkem: 3 200 000 Kč
ID inzerátu: 7521729
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Ústecký
Lokalita: Nad Kalvárií, Krupka, okres Teplice
Kategorie: Chaty a chalupy
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: dobrý
Užitná plocha: 164 m2
Zastavěná plocha: 164 m2
Typ budovy: smíšený
Počet nadzemních podlaží: 1
Typ vytápění: Lokální elektrické
Umístění objektu: Samostatný
Sklep: ano
Zahrada: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí