nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 118 m2

Dlouhá, Hostivice, okres Praha-západ

9 990 000 Kč

celkem

Nabízíme k prodeji krajní patrový řadový domek o dispozici 5+kk, 118m2 (+terasa 21m2) na pozemku 338m2 v Hostivicích. Plánovaný termín dokončení zima 2019/jaro 2020.


Dům je navržen jako pasivní (rekuperace, tepelné čerpadlo, fotovoltaické panely, podlahové topení). Díky 15 fotovoltaickým panelům budou v domě minimální náklady na provoz, přičemž přebytky energie se mohou prodávat zpět do sítě. Další vybavení domu: centrální vysavač, inteligentní domácnost, elektricky ovládané žaluzie.

V přízemí se nachází jedna ložnice, koupelna s WC a technickým zázemím, komora a obývací pokoj s kuchyní, odkud je přímý vstup na terasu a výhled do zeleně. V 2. NP je potom koupelna, WC a 3 ložnice. Před domem jsou 2 parkovací místa.

Při dokončování stavby je možné přizpůsobit se požadavkům zájemce při volbě standardu materiálů a designu. Stejně tak je možné se dohodnout na přistavění např. krytého parkovacího stání, menší dílny apod.

Lukrativní oblast Hostivic u Prahy. Dům stojí ve slepé ulici na klidném místě s výhledem do okolní přírody, avšak s výbornou dopravní dostupností a občanskou vybaveností. Dům se nachází zhruba 500m od budoucí zastávky dnes často skloňované „kladenské rychlodráhy“, kterou se dostanete na Masarykovo nádraží do 25 minut a na stanici metra Nádraží Veleslavín za 10 minut. V minulém roce bylo zahájeno územní řízení trasy mezi Veleslavínem a Kladnem.

Možno financovat i výhodným úvěrem skrze naši realitní kancelář.

Celkem: 9 990 000 Kč
ID inzerátu: 7521627
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: N1913173
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: Dlouhá, Hostivice, okres Praha-západ
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: Prodej
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: výstavba
Plocha: 118 m2
Obytná plocha: 118 m2
Užitná plocha: 118 m2
Zastavěná plocha: 76 m2
Plocha pozemku: 338 m2
Typ budovy: smíšený
Počet nadzemních podlaží: 1
Typ vytápění: Jiné
Terasa: ano
Voda: ano
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí