nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 417 m2

Na Vrchu, Karlovy Vary, Hůrky, okres Karlovy Vary

15 990 000 Kč

celkem , včetně právního servisu a úschovy

Nadstandardně vybavené dvoupodlažní rodinné sídlo s krytým vyhřívaným venkovním bazénem, whirpoolem, stylovým vinným sklepem a parkově upravenou rozlehlou zahradou je součástí atraktivní rezidenční lokality K.Vary – Motýlek. Zdejší klidná a bezpečná privátní atmosféra je ideálním místem pro ty, kteří intenzivně pracují a zároveň si chtějí užívat komfortního, ničím nerušeného soukromí v malebné krajině Slavkovského lesa.

Dominantou přízemí je reprezentativní obývací pokoj s mramorovým krbem (teplovzdušný rozvod do patra), francouzským arkýřem a širokým přímým vstupem na jihozápadní terasu (40m2) s markýzou, s whirlpool, osvětleným zastřešeným bazénem (12x6m) a výhledem do perfektně udržované zahrady. Na obývací pokoj přímo navazuje moderní, barevně akcentovaná kuchyně, plně vybavená značkovými spotřebiči, s malým barem a jídelnou. Krátkou chodbou je společenský prostor dále propojen se soukromou částí přízemí, tvořenou dvěma pokoji (jeden zařízen jako fitness), koupelnou se sprchovým koutem a toaletou, technickou místností (technologie vytápění/domácí práce) a vstupním prostorem.
V patře je situována prostorná, elegantní master-ložnice s výhledem do zahrady a navazující šatnou (vestavné skříně), velká stylová koupelna se sprchovým koutem, dvěma vanami (jedna z nich rohová hydro-masážní) a dvěma umyvadly, další dvě ložnice a jeden pokoj využívaný jako kancelář.

Obytná část domu je přímo spojena s prostornou dvojgaráží (50m2). Před garáží v zahradě je navíc vybudováno stání pro další tři vozy (60m2).
Tepelný komfort domu zajišťuje tepelné čerpadlo země-voda (zemní vrt), které zároveň ohřívá i vodu venkovního bazénu. Ohřev teplé užitkové vody pro domácnost plynovým kotlem zn. Vaillant s dodávkou plynu z domovního zásobníku.

Zahrada, navržená zahradním architektem, přímo navazuje na CHKO Slavkovský les a je osázena vzrostlými stromy a okrasnými keři, doplněna kamennými zídkami, svítidly a cestami a vybavena venkovním krbem, vrtem pro studnu a dvěma zahradními domky (32m2 a 24m2).

Atraktivitu a užitnou hodnotu zahrady zvyšuje jedinečný klenutý vinný sklep klubového typu. Je tvořen dvěma podzemními podlažími s kamenným vstupem a zařízen ve stylu anglického pubu. Luxusní stylové vybavení tvoří bar s vinotékou, otevřený krb, masivní historizující vnitřní zařízení včetně svítidel a dekorací a kamenný obklad. Komfort a bezpečnost zajišťuje podlahové vytápění a alarm.

Nákladně zařízené, komfortně vybavené a bezpečné rodinné sídlo vhodné pro větší rodinu či více generační soužití v čistém a malebném přírodním prostředí splňuje nejvyšší nároky na moderní rodinné bydlení v dosahu centra lázeňského města.

Energeticky úsporný - třída "B"


Celkem: 15 990 000 Kč
ID inzerátu: 7508795
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 270-N00053
Stát: Česká republika
Kraj: Karlovarský
Lokalita: Na Vrchu, Karlovy Vary, Hůrky, okres Karlovy Vary
Kategorie: Rodinné domy
Energetický štítek: B
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Plocha: 417 m2
Užitná plocha: 417 m2
Zastavěná plocha: 235 m2
Plocha pozemku: 1744 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 2
Umístění objektu: Samostatný
Typ domu: Vícepatrový
Rok rekonstrukce: 2015
Terasa: ano
Sklep: ano
Kanalizace: ano
Internet: ano
Garáž: ano
Elektřina: ano
Plyn: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí