nezadáno
ne

Prodej bytu 3+kk, 79 m2

Žitná, Hostivice, okres Praha-západ

4 990 000 Kč

celkem , cena bez provize RK

Nabízíme k prodeji byt 3kk s garážovým stáním a balkonem o celkové velikosti 91,46m2 včetně balkonu (12,7m2) v bytovém komplexu Hostivice-jih. Byt i budova jsou ve vynikajícím stavu. Orientace bytu je na severovýchod a severozápad. Z balkonu je tedy krásný výhled na okolní přírodu, nejlépe při západu slunce. Vstup na balkon je možný z obývacího pokoje a z ložnice.

Přibližné rozměry pokojů:
Obývací pokoj 31,7m2
Ložnice 13,7m2
Dětský pokoj 12,2m2

Moderní značková kuchyňská linka nabízí standardní výbavu (trouba, indukční varná deska, lednice s mrazákem, digestoř a příprava na myčku). Koupelna a wc jsou oddělené se vstupem z haly.

Parkovací stání a skladovací kóje (2,5m2) se nachází v podzemní garáži střežené kamerovým systémem. Vjezd do garáže na dálkové ovládání pomocí mobilního telefonu.

V bezprostřední blízkosti bytového komplexu se nachází chráněné přírodní památky Hostivické rybníky a v blízké budoucnosti dojde také k dokončení lesoparku uvnitř areálu .

Základní občanská vybavenost v sousední Chýni, plná občanská vybavenost v centrální části Hostivice. Výborná dostupnost do prahy, metro B Zličín 4,5km vozem, cca 6min. Zastávka autobusů 347 a 358 přímo u bytového komplexu. Dále výborná dostupnost díky rychlostním komunikacím D5, E48, D0.
-----/ENGLISH/-----
Estate agency HVB offers flat 3kk for sale. The total area is 91,46m2. Apartment and building are in excellent condition. The orientation of the apartment is to the northeast and northwest. From the balcony there is a beautiful view of the surrounding nature, preferably at sunset. Access to the balcony is possible from the living room and bedroom.

Approximate room dimensions:
Living room 31,7m2
Bedroom 13,7m2
Children's room 12.2m2

Modern brand kitchen offers standard equipment (oven, induction hob, fridge / freezer, hood and preparation for a dishwasher). Bathroom and toilet are separated with entrance from the hall.

Parking space and storage cubicle (2.5m2) is located in the underground garage guarded by a camera system. Access to the garage by remote control using a mobile phone.

In the immediate vicinity of the residential complex there are protected natural monuments Hostivické rybníky and in the near future the forest park inside the complex will also be completed.

Basic civic amenities in neighboring Chýně, full civic amenities in the central part of Hostivice. Excellent access to Prague, metro B Zlicin 4.5km by car, about 6min. Bus stop 347 and 358 directly at the apartment complex. Furthermore, excellent accessibility thanks to the D5, E48, D0 expressways.

Celkem: 4 990 000 Kč
ID inzerátu: 7507705
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: N1913172
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: Žitná, Hostivice, okres Praha-západ
Kategorie: Byty k prodeji
Podkategorie: 3+kk
Energetický štítek: B
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Plocha: 79 m2
Obytná plocha: 79 m2
Užitná plocha: 91 m2
Druh kontraktu: nevýhradní
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 4
Podlaží: 4. podlaží
Zařízení: zařízeno
Typ vytápění: Ústřední plynové
Výtah: ano
Voda: ano
Balkon: ano
Garáž: ano
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí