nezadáno
ne

Prodej restaurace, 1120 m2

Týnec nad Sázavou, Brodce, okres Benešov

14 970 000 Kč

celkem

Dovoluji si Vám nabídnout prodej krásné víceúčelové historické budovy ležící na okraji městské části Brodce ve městě Týnec nad Sázavou.
Nemovitost je rozprostřena na romantickém, malebném břehu řeky Sázavy.
V současné době je možné využít již zaběhlou luxusní restauraci, která se nachází v nákladně zrekonstruovaném přízemí o rozloze 490 m2. Prostory stávající restaurace s kapacitou 115 míst jsou rozděleny na vlastní restauraci, bar, internetovou kavárnu, salonek a bytovou jednotku s kanceláří. K dispozici je plně funkční vysokokapacitní kuchyně, splňující veškeré hygienické normy a normy EU, pizza bar s originální italskou pecí Valoriani na přípravu pizzy topenou dřevem a bar osazený profesionálním kávovarem La Cimbali. Restaurace je plně vybavena. Kuchyň i pomocné provozy jsou vybaveny nejmodernější technologií. Celý prostor včetně salonku i WC je centrálně ozvučen. V salonku (50 m2) je nainstalována velkoplošná projekce.
Alternativní využití nemovitosti je: jako sídlo společnosti, penzion, hotel, domov pro seniory, prostory pro bydlení a podnikání či jiné podnikatelské aktivity. K dispozici je studie přestavby na hotel s ubytovací kapacitou 20 pokojů na ploše 660 m2, s výhledem na řeku Sázavu a týnecký hrad.
Objekt je podsklepen (180 m2) a jeho součástí jsou 3 garáže využívané jako sklady.
K budově patří pozemky o rozloze 1.120 m2. Z toho 620 m2 tvoří oplocená zahrada, s volným přístupem k řece, vybavená dětským hřištěm, pódiem a barem vhodnými na pořádání koncertů, firemních a jiných společenských akcí. Zbývajících 500 m2 tvoří prostory před a vedle budovy, sloužící jako předzahrádka restaurace a parkoviště pro návštěvníky restaurace.
Poloha nemovitosti je na strategickém místě, v rekreační oblasti, nedaleko atraktivní kulturní památky, v těsné blízkosti turistických, cyklo-turistických stezek a vodácké trasy přímo navazující na nedaleké kotviště. V blízkosti objektu jsou dvě golfová hřiště (Konopiště - 15 km a Štiřín 14 km). Vzdálenost objektu z centra Prahy cca 35 km.
Studie přestavby a ekonomická rozvaha provozu k dispozici na vyžádání v RK.

Celkem: 14 970 000 Kč
ID inzerátu: 7506480
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 4471/2918
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: Týnec nad Sázavou, Brodce, okres Benešov
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Restaurace
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: dobrý
Plocha: 1120 m2
Obytná plocha: 1330 m2
Užitná plocha: 1330 m2
Zastavěná plocha: 490 m2
Plocha pozemku: 1120 m2
Druh kontraktu: nevýhradní
Typ budovy: smíšený
Počet nadzemních podlaží: 3
Zařízení: nezařízeno
Typ vytápění: Lokální plynové
Typ domu: Vícepatrový
Dostupnost pozemku:
Terasa: ano
Sklep: ano
Garáž: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí