nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 232 m2

Nejdek, Suchá, okres Karlovy Vary

1 990 000 Kč

celkem

Exklusivně Vám nabízíme k prodeji chalupu vhodnou k trvalému bydlení v obci Suchá u Nejdku. Protože se jedná o starší nemovitost, odhadem z r. 1935, na které postupem doby byly dělané stavební úpravy, majitelé pro Vás nechali zhotovit stavebně technický posudek nemovitosti. Z posudku pak vyplývá, že dům je v dobré kondici, ale zaslouží si opravu a údržbu. Navrhované postupy pak najdete ve zhotoveném posudku, který máme k dispozici.
Dispozičně se jedná o dům velikostně 5+1 s komorami, kotelnou na tuhá paliva a garáží. Nemovitost je suchá, bez plísní s možností okamžitého bydlení. Samozřejmostí je rozvod vody a elektřiny. Odpad je řešen septikem. K domu náleží krásný a velký pozemek se vrostlými stromy a keři. Pokud máte rádi horskou krajinu, k žití potřebujete dostatek prostoru a máte chuť si domek s pozemkem upravit k obrazu svému, čeká tu právě pro Vás.
V bezprostřední blízkosti hlavní budovy se nachází malý dvoupatrový domek, studna a nedostavěné zahradní jezírko.
Dovedu si tu představit žít mladou rodinu, která touží po klidu, přírodě a čistém vzduchu. Děti tu budou mít dostatek prostoru pro aktivní život. Obec Nejdek je vzdálená tak 3km, a jezdí tam pravidelná autobusová linka. Má veškerou občanskou vybavenost. Karlovy Vary jsou pak 15km vzdálené. Za zmínku určitě stojí nedaleká horská obec Nové Hamry. Vyhledávané místo ke sportu a turistice. Pro další informace jsem vám k dispozici. Rezervujte si prohlídku, rád se Vám budu věnovat.

Celkem: 1 990 000 Kč
ID inzerátu: 7505452
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 270-N00063
Stát: Česká republika
Kraj: Karlovarský
Lokalita: Nejdek, Suchá, okres Karlovy Vary
Kategorie: Rodinné domy
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: dobrý
Plocha: 232 m2
Užitná plocha: 232 m2
Zastavěná plocha: 143 m2
Plocha pozemku: 395 m2
Typ budovy: smíšený
Počet nadzemních podlaží: 2
Umístění objektu: Samostatný
Typ domu: Vícepatrový
Rok výstavby: 1930
Rok rekonstrukce: 1980
Terasa: ano
Balkon: ano
Garáž: ano
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí