nezadáno
ne

Prodej chalupy, 150 m2

Údolí Kamenice, Tanvald, okres Jablonec nad Nisou

4 690 000 Kč

celkem , cena k jednání

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exkluzivně prodej chalupy s atmosférou venkovského bydlení v přírodě, se zachováním původních prvků. Vstup tvoří velká , obytná hala. Vlevo vcházíme do hlavní obytné části, s kuchyňským koutem. V zadní části přízemí domu je další prostorná místnost, která nabízí příjemné posezení s rodinou nebo přáteli . Vlevo je z ní vstup do koupelny (wc + vana + el. bojler), vpravo výstup na slunnou terasu. Ze vstupní haly vede schodiště do podkroví, kde je z každé strany jeden pokoj. Velkou výhodou objektu je vlastní studna, která výrazně snižuje náklady provozu chalupy.Spodní část zahrady ohraničuje řeka Kamenice, která dává místu výjimečnou atmosféru. Chalupa je umístěna uprostřed okrasné zahrady se vzrostlými stromy s rovným terénem.
Místo umožňuje celoroční sportování. Cca 10 min. od chalupy Ski areál Špičák, v okolí běžecké lyžařské trasy. V létě turistika a cyklistika (vč. cyklostezky J. Cimrmana). Místo je 4 km od Tanvaldu, cca 10 min. od města Jablonce nad Nisou.
Doporučuji všem, kteří hledají únik od civilizačních prvkům k přírodě a klidu. Je to místo pro dokonalý relaxační odpočinek. Ev. číslo: 620167.

Celkem: 4 690 000 Kč
ID inzerátu: 7505328
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 620167
Stát: Česká republika
Kraj: Liberecký
Lokalita: Údolí Kamenice, Tanvald, okres Jablonec nad Nisou
Kategorie: Chaty a chalupy
Podkategorie: Chalupy
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: dobrý
Plocha: 150 m2
Užitná plocha: 150 m2
Zastavěná plocha: 225 m2
Plocha pozemku: 1354 m2
Druh kontraktu: výhradní
Typ budovy: dřevostavba
Umístění objektu: Samostatný

Kontakt na prodejce nemovitostí