nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 300 m2

Bedřichov, okres Jablonec nad Nisou

2 975 000 Kč

celkem , Cena je včetně právního servisu a provize RK.

Nabízíme ve výhradním zastoupení k prodeji nemovitost v Jizerských Horách, v obci Bedřichov u Liberce, která slouží jako rodinný penzion. Nemovitost má kapacitu 20 lůžek, malou restauraci s kuchyní a bytem 2+kk pro majitele. K domu náleží pozemky o výměře 839 m2, na jednom z nich je umístěna vlastní ČOV. Vytápění pomocí litinového kotle na tuhá paliva a krbových kamen pro lokální vytápění.
V přízemí domu se vstupem z ulice se nachází restaurace a technické zázemí, v prvním patře je umístěná společenská místnost s kuchyňkou, sociální zařízení a byt 2+kk, ve druhém patře jsou pokoje, poslední patro tvoří menší půda. Na boční straně nemovitosti je možnost dostavění větší terasy, kolem které protéká potůček. Parkování pro 10 aut.
Prohlídka je možná po dohodě kdykoli.
Vzhledem k tomu, že před vytvořením prezentace nebyl majitelem dodán platný PENB, je tato nemovitost v souladu se zákonem zařazena do poslední energetické třídy G.

Lze financovat Hypoúvěrem Modré pyramidy např. s použitím vlastních zdrojů 595 000,- Kč a měsíční splátkou 9 516,- Kč se splatností 30 let. Volejte naše call centrum v době 9 - 19 hodin. Nepřijaté hovory budou vyřízeny v nejbližší době. Při komunikaci s námi uvádějte, prosím, číslo zakázky.

Celkem: 2 975 000 Kč
ID inzerátu: 7503469
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 122579
Stát: Česká republika
Kraj: Liberecký
Lokalita: Bedřichov, okres Jablonec nad Nisou
Kategorie: Rodinné domy
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: dobrý
Obytná plocha: 300 m2
Užitná plocha: 300 m2
Zastavěná plocha: 120 m2
Plocha pozemku: 659 m2
Druh kontraktu: výhradní
Typ budovy: cihlový
Umístění objektu: Samostatný

Kontakt na prodejce nemovitostí