nezadáno
ne

Prodej bytu 3+kk, 88 m2

Vorařská, Praha, Modřany

9 743 000 Kč

celkem , konečná cena včetně DPH, možnost dokoupení garážového stání za 345.000,-, včetně DPH

Dovolujeme si Vám nabídnout k prodeji zcela nový, moderní byt č. C2.305 o výměře 94,1 m2, s balkonem 17,3 m2 a lodžií 5,1 m2 v bytovém projektu Riviera Modřany v budově C. Budova byla navržena renomovaným architektem Ing. Arch. Markem Chalupou.

Stavba bytového projektu Riviéra Modřany probíhá v ulici Vorařská v Praze 12 – Modřanech. Čeká na Vás příjemné bydlení, kde nic není daleko. Do centra Prahy se dostanete tramvají za 15 minut. Pokud chcete na procházku, sportovat, nakoupit nebo vyrazit do centra Prahy, stačí Vám opravdu jen chvilka. Právě proto patří Modřany v poslední době mezi nejoblíbenější a nejžádanější lokalitu v Praze.
Projekt se vyznačuje kvalitním zpracováním materiálů a vysokými požadavky na kvalitu bydlení. Větrání v bytech zajišťuje rekuperace, tepelný a energetický komfort zajišťují dřevěná okna s izolačním dvojsklem. Byty v posledním podlaží mají přípravu na klimatizaci. Příjemné venkovní posezení je zajištěno zapuštěnými balkony. Domovní chodby jsou řešené jako vnitřní ochoz s átriem, které je zastřešené světlíkem. Světlík zajišťuje denní světlo v celém domě. Vnitřní bytové standardy nabízí možnost výběru ze 6. barevných variant velkoformátové italské keramické dlažby, stejného počtu dřevěných dýhovaných plovoucích podlah a možnost výběru ze 7. barevných variant dveří Sapeli o výšce 2100 mm. V koupelně naleznete sanitu Ideal Standard, vana 170 cm s termostatickou pákovou baterií Ideal Standard Ceratherm nebo otopný žebřík.

Svým rezidentům Modřany nabízejí:
Kompletní občanskou vybavenost – od škol a školek, přes lékaře až po obchody, restaurace, kino.
Výbornou dopravní dostupnost - v bezprostřední vzdálenosti projektu je tramvajová zastávka Belárie s napojením na metro C a B a zastávka autobusu MHD s rychlým a přímým spojením do centra Prahy včetně nočního spoje.
Okolí plné zeleně – blízkost přírodní památky Modřanská rokle, procházky podél vltavského břehu. Bruslařské a cyklo stezky.

Pro více informací navštivte naše webové stránky www.sekyragroup.cz, nebo se přijďte poradit s našimi prodejci do klientského centra Sekyra Group - U Sluncové 666/12a, Praha 8 – 16.patro. V klientském centru nabízíme i jedinečnou možnost virtuální prohlídky všech nabízených bytů. Můžete se tak podívat na výhled z okna nebo si vyzkoušet změnit bytové standardy dle vašich představ.

Celkem: 9 743 000 Kč
ID inzerátu: 7503288
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Praha
Lokalita: Vorařská, Praha, Modřany
Kategorie: Byty k prodeji
Podkategorie: 3+kk
Energetický štítek: B
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: novostavba
Užitná plocha: 88 m2
Typ budovy: skelet
Počet nadzemních podlaží: 5
Podlaží: 3. podlaží
Typ vytápění: Ústřední plynové
Výtah: ano
Sklep: ano
Voda: ano
Balkon: ano
Lodžie: ano
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí

Hodnotit makléře

0 %
Hodnotilo: 0

Sekyra group a.s.
Ke Štvanici 656/3 186 00 Praha 8
Více o společnosti

Další nabídky realitní kanceláře