nezadáno
ne

Prodej zahrady, 788 m2

Rataje nad Sázavou, okres Kutná Hora

450 000 Kč

celkem , cena vč. provize a právního servisu

Hypocentrum modré pyramidy Vám exkluzivně nabízí prodej nestavebního pozemku - zahrady v obci Rataje nad Sázavou, okr. Kutná Hora. Parcela o velikosti 788 m2 patří mezi poslední dva volné pozemky mezi současnou zástavbou. Nachází se na konci slepé ulice, což zajišťuje naprosté soukromí. V rohu pozemku stojí dřevěná chata. Pozemek s jižní orientací má velmi svažitý terén, díky tomu je z něho nádherný výhled. Ve spodní části zahrady je vytvořena rovná terasa. V současné době však nemovitost několik let nikdo neobývá, místo je tedy zarostlé náletovou zelení.
Místo ocení milovníci klidu a divoké přírody. Obec obklopují husté a voňavé lesy a kopce, nijak nezatížené dopravním hlukem. Vhodné pro rodinnou rekreaci uprostřed nádherné přírody.
Voda a elektřina je v ulici, kanalizace a plyn v obci není.
Rataje nad Sázavou jsou krásné městečko, které se nachází 6 km jihovýchodně od města Sázava, 10 km severně od Českého Štemberka, nájezd na Brněnskou D1 je to 14 km. Kromě základní občanské vybavenosti zde najdete např. zámek, hrad Pirkenštejn, muzeum, Kostel sv. Matouše, železniční stanici.
Neváhejte využít tuto zajímavou nabídku.

Celkem: 450 000 Kč
ID inzerátu: 7501568
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 161052
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: Rataje nad Sázavou, okres Kutná Hora
Kategorie: Pozemky, zahrady a historické stavby
Podkategorie: Zahrady
Plocha pozemku: 788 m2
Druh kontraktu: výhradní

Kontakt na prodejce nemovitostí