nezadáno
ne

Prodej bytu 2+1, 61 m2

V bytovkách, Praha, Uhříněves, Praha 22

5 850 000 Kč

celkem

Hledáte zdravý životní styl bydlení ? Chcete bydlet v Praze a v bezprostřední blízkosti krásné přírody ?

Výhody - byt ve starší zástavbě cihlových bytových domů navazující na Uhříněveskou oboru s 35 ha lesa. Obora je chráněnou přírodní památkou s krásnou přírodou, stoletými stromy, revitalizovanými rybníky, říčkami a nádržemi, upravenými stezkami 5,5 km pro pěší a cyklisty. V každém ročním období Vás Obora obejme proměněnými krásami lesa, luk, strání a rybníků a říček. Od domu pod korunami stromů 2 min. k mateřské školce, 7 min. na náměstí, 4 min na vlakové nádraží, 20 min. vlakem do centra Prahy, 20 min. autem s rychlým nájezd na D1. Noční spojení – městské a příměstské autobusy.
V Uhříněvsi je veškerá vybavenosti – supermarkety Norma, Lidl, Penny, Billa, lékařský dům, 5 mateřských školek, 2 základní školy, divadlo s kinem, tenisové kurty, badmintonová hala, volejbalové a fotbalové hřiště, 20 krásných dětských hřišť a udržované cyklotrasy propojující městské části Prahy. 2 km obchodní Park Čestlice – MAKRO, Hornbach, Spectrum, Albert, …, největší Aquapalace Praha.

Byt – 2 +1, 61 m2, se 2 sklepy a balkonem. Dobře větratelný, dispozice - kuchyně na sever a obytná část na jih. Byt je 15 let po rekonstrukci ve velmi dobře udržovaném stavu bez nutnosti další investice. Topení elektrické s bojlerem. Dřevěné podlahy a keramická dlažba. Plastová okna se žaluziemi. Celý byt včetně sklepů je nově vymalovaný. Prostorný sklep k uložení sportovního vybavení. Byt je 2. NP. bez výtahu, pohodlné a prostorné schodiště.

Dům – cihlový dům, malé SVJ s 18 bytovými jednotkami, výborné vedení SVJ, zateplená fasáda, nová střecha a okapy, nové rozvody elektriky a plynu v domě, plastová okna, opravené schodiště, vchod zajištěn čipem, ukončuje se sanace suterénních částí domu a sklepů. Před domem posezení, lavičky, slunečník. Za domem společný gril se sousedy.
SVJ je bez úvěru, veškeré opravy hradí po dohodě z fondu oprav. PENB se připravuje. Třída energetické náročnosti budovy: G - Mimořádně nehospodárná dle vyhlášky č.264/2020 Sb..

Celkem: 5 850 000 Kč
ID inzerátu: 7496707
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Praha
Lokalita: V bytovkách, Praha, Uhříněves, Praha 22
Kategorie: Byty k prodeji
Podkategorie: 2+1
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Užitná plocha: 61 m2
Zastavěná plocha: 27 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 3
Podlaží: 2. podlaží
Typ vytápění: Lokální plynové
Umístění objektu: Rohový
Počet bytů: 4
Voda: ano
Balkon: ano
Plyn: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí