nezadáno
ne

Prodej pozemku pro stavbu domu, 1222 m2

Žleby, Bojkovice, okres Uherské Hradiště

700 000 Kč

celkem , + provize RK

Velmi výrazně zlevněno! Využijte tuto nabídku.

Hledáte ideální místo pro svůj rodinný dům v oáze klidu? Máte rádi soukromí, klid a teplo slunečních paprsků?

Nabízíme k prodeji pozemek se studií rodinného domu v obci Bojkovice o rozloze 1222 m2. Nachází se v klidné a rozvíjející se části Žleby. Je orientovaný do jižního svahu, který zaručuje celodenní sluneční svit a také úchvatný a ničím nerušený výhled na dominantu Bojkovic, zámek Nový Světlov. Délka pozemku je cca 106 m a šířka 11,5 m. Na pozemku se nachází částečně podsklepená chatka, dále skleník a vrtaná studna.
Co se týče inženýrských sítí, tak zde vede elektřina. V současné době MěU Bojkovice zpracovává projektovou dokumentaci pro kompletní zasíťování této části (elektřina, voda a kanalizace) včetně zhotovení asfaltové silnice. V této lokalitě se již teď hodně staví a majitelé řeší odpad jímkou, topení například tepelným čerpadlem a vodu studnou, které je díky nedalekému lesu dostatek.Majitel nechal na své náklady zhotovit studii moderního rodinného domu na míru s ohledem na rozměry pozemku.Projekt domu je obdélníkového půdorysu se dvěma podzemními podlažími o celkové zastavené ploše 190 m². Dům je navržen tak aby využil předností pozemku s důrazem na krásný výhled.Nejedná se o developerský či realitní projekt.

Případné financování hypotečním úvěrem Vám velmi rádi zajistíme u Vámi preferované banky za nejlepších tržních podmínek. Pro bližší informace kontaktujte makléře.

Celkem: 700 000 Kč
ID inzerátu: 7496446
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: TK135297
Stát: Česká republika
Kraj: Zlínský
Lokalita: Žleby, Bojkovice, okres Uherské Hradiště
Kategorie: Pozemky, zahrady a historické stavby
Podkategorie: Pro bydlení
Energetický štítek: G
Plocha: 1222 m2
Obytná plocha: 1222 m2
Užitná plocha: 1222 m2
Plocha pozemku: 1222 m2
Zařízení: nezařízeno
Sklep: ano
Voda: ano
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí