nezadáno
ne

Prodej pozemku pro stavbu domu, 6540 m2

Hlavní, Trubín, okres Beroun

6 300 000 Kč

celkem , včetně kompletního servisu RK

Nabízíme k prodeji krásný rozsáhlý pozemek o rozloze 6 540 m2, určený pro stavbu rodinných domů. Formálně je rozdělen na pět jednotlivých parcel.

Nachází se na kraji obce Trubín, asi 5 km západně od Berouna, na okraji chráněné krajinné oblasti Křivoklátsko. Pozemek je ze dvou stran lemován klidnou silnicí, z třetí strany loukou a ze čtvrté pak lesem. Les tvoří jeho přirozenou hranici, na území pozemku jím protéká čistý potok.

Jde o klidné, půvabné místo, aktuálně nesousedící s žádnou další stavbou. Elektřina je přivedena do rohu u silnice, kanalizaci je nutno dovést přes cestu. Součástí pozemku je studna, pro stavbu více rodinných domů je nutné dojednat připojení vodovodu s VaK, obec jej aktuálně pro tuto část nemá v plánu.

Podle územního rozhodnutí jde o smíšenou plochu vhodnou pro bydlení, je však možná změna na plochu komerční – zde je pak i mírnější norma pro hospodaření s vodou. Pak je možné na pozemku vybudovat velký sklad, výrobnu či zemědělský provoz.

Nádherná lokalita, Praha je dosažitelná za 30 minut autem i autobusem. Veškerá občanská vybavenost je v Dvoře Králové, který je vzdálen 5 minut jízdy, a v nedalekém Berouně.

Celková plocha pozemku včetně lesa s potokem je 7 700 m2, uvedená rozloha 6 540 je okamžitě využitelná pro stavbu.

Přijďte se podívat, rádi vám pozemek ukážeme a probereme s vámi všechny možnosti. Financování zdarma zajistíme za nejlepších tržních podmínek.

Celkem: 6 300 000 Kč
ID inzerátu: 7496439
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: TK135719
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: Hlavní, Trubín, okres Beroun
Kategorie: Pozemky, zahrady a historické stavby
Podkategorie: Pro bydlení
Energetický štítek: G
Plocha: 6540 m2
Obytná plocha: 6540 m2
Užitná plocha: 6540 m2
Plocha pozemku: 6540 m2
Zařízení: nezařízeno
Sklep: ano
Voda: ano
Kanalizace: ano
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí