nezadáno
ne

Prodej bytu 4+kk, 121 m2

Praha, Bubeneč, Praha 6

12 500 000 Kč

celkem

Luxusně zrekonstruovaný, prostorný byt 4+kk je umístěn ve zvýšeném přízemí rohového činžovního domu s orientací na světové strany JZ. Pouze pět minut chůze z Vítězného náměstí, přesto na rohu klidných a širokých ulic s krásnou činžovní a vilovou zástavbou většinou v rondokubistickém stylu.

Byt má velké neprůchozí pokoje, plně vybavenou kuchyni; koupelnu (sprcha, 2 umyvadla, vana – podsvícený mramor, podlahové vytápění, vytápěná zrcadla); samostatná toaleta s plynovým kotlem, bezpečnostní vstupní dveře TŘ 4. Po obvodu celé chodby jsou umístěna osvětlení u podlahy a na zdi podsvícený kámen. K bytu náleží sklep o velikosti 15 m².

Ve vnitrobloku je k užívání rezidentů zahrada o velikosti cca 500 m². Před objektem lze parkovat krátce na společném pozemku, další možnost je v průjezdu, a také za domem na společném pozemku SVJ. Další výhodu představuje společná prádelna o velikosti 30 m² v 1.PP (ze zahrady 1.NP), SVJ má v plánu ji zrekonstruovat a pronajímat, a tak snížit poplatky do fondu oprav, nebo je zcela vyeliminovat.

V bezprostředním okolí je řada školek a základních škol, nejblíže jazykově zaměřená Základní škola Emy Destinnové, mnoho výborných a vyhlášených restaurací, obchodů kde lze nakoupit běžné potraviny i speciální italské lahůdky, francouzská vína, řecké potraviny, arabské speciality, ruské speciality. Veškerá sociální vybavenost je v bezprostředním okolí. Možnost parkování mimo jiné i na Puškinově náměstí nebo v přilehlých ulicích. V blízkém okolí se nachází většina ambasád a rezidencí velvyslanců, tato čtvrť je jedna z nejbezpečnějších v celé Praze. Služebna místní policie ve vedlejším vnitrobloku se perfektně stará o pořádek v místě. Blízkost Stromovky (cca 300 m) nabízí relaxaci v přírodě (jogging, v zimě bruslení na slepém rameni Vltavy, in-line bruslení na udržovaných trasách, také možnost jízdy na koni i případné ustájení vlastního koně na Trojském ostrově).

Celkem: 12 500 000 Kč
ID inzerátu: 7496364
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: N4970
Stát: Česká republika
Kraj: Praha
Lokalita: Praha, Bubeneč, Praha 6
Kategorie: Byty k prodeji
Podkategorie: 4+kk
Energetický štítek: F
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Plocha: 121 m2
Obytná plocha: 121 m2
Užitná plocha: 121 m2
Typ budovy: smíšený
Podlaží: přízemí
Zařízení: nezařízeno
Voda: ano
Zahrada: ano
Plyn: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí