nezadáno
ne

Prodej bytu 1+kk, 33 m², v hotelu Se7en, s 9,5 % ročního zisku, v oblasti Palm Jumeirah, Dubaj

277 000 $

celkem

Nabízíme k prodeji světlý byt 1+kk s obytnou plochou 33 m² a čistým ročním výnosem 9,5 %, v luxusním, kvalitním hotelovém komplexu Se7en, který se nachází v oblasti Palm Jumeirah - asi 10 min od Mall of Emirates, Dubai Marina nebo pláže v JBR.

Projekt je v současné době ve výstavbě a dokončen bude v druhé polovině roku 2019. Developerem je velmi úspěšná firma, která již postavila několik projektů na Palm Jumeirah - Anantara residence, Oceana a hotel Dukes.

Hotel Se7en tvoří jeden komplex s rezidencí Se7en. Obě budovy jsou propojené infinity bazénem ve stylu Marina Bay Sands v Singapuru.

Hotelové pokoje jsou kompletně vybavené nejen spotřebiči, ale také nábytkem, závěsy, trezorem a dalšími náležitostmi 5* hotelu.

Investorům je ve smlouvě garantován 9,5 % ročního čistého zisku po dobu prvních 5 let provozu. Po uplynutí této lhůty se investor může rozhodnout, zda bude hotelový pokoj sám využívat, pronajímat nebo dále pokračovat v pronájmu přes hotel.

Prohlídky jsou zajištěny česky mluvícím agentem v Dubaji.
DOKÁŽEME ZAJISTIT V DUBAJI JAKOUKOLIV NEMOVITOST NEBO INVESTICI!

Třída energetické náročnosti "G" je uvedena pouze dočasně z důvodu plnění zákonných požadavků, průkaz je zadán k vypracování.

Celkem: 277 000 $
ID inzerátu: 7495375
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: N5115
Stát: Spojené arabské emiráty
Kraj:
Lokalita:
Kategorie: Nemovitosti v zahraničí
Podkategorie: Prodej, Ostatní
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Plocha: 33 m2
Obytná plocha: 33 m2
Užitná plocha: 33 m2
Typ budovy: cihlový
Podlaží: 9. podlaží
Zařízení: zařízeno
Výtah: ano
Garáž: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí