nezadáno
ne

Prodej apartmánu 3+1/T, 113 m², Španělsko

295 000 €

celkem

Nabízíme k prodeji krásný apartmán s docházkovou vzdáleností od moře (500 m) a skvělou dostupností mezinárodního letiště v Malaze (15 min.). Apartmán o velikosti 78 m² s terasou (35 m²) a garážovým stáním v novém rezidenčním projektu ve městě Fuengirola nedaleko Malagy.

Byt je situován v 1. patře, součástí je garážové stání, sklep a společný bazén. Dispozice zahrnují dvě ložnice, dvě koupelny se sprchovým koutem a toaletou, obývací pokoj a oddělenou kuchyň, která je plně vybavena všemi spotřebiči.

Unikátní a inovativní rezidenční komplex se zaměřením na životní prostředí. Nabízí rozsáhlé parky, zahrady, cyklostezku a hřiště pro děti. Projekt má vlastní bazény, restaurace, wellness, sportoviště a také hotel.
Komplex je situován 500 m od pláže, 15 minut od mezinárodního letiště Malaga, 10 minut od centra Malagy. K dispozici také mikrobus, který zajišťuje pro rezidenty dopravu na pláže a zpět.

Apartmán nabízí elegantní detaily a moderní otevřený koncept. Denní zóna disponuje výhledem na moře, zóna spánku naopak výhled na hory. Jednotlivé apartmány jsou koncipovány tak, že evokují bydlení v rodinných domech.

Standardní výbava dle vlastního výběru, několik možností zařízení kuchyně (nábytek, pracovní deska) a možnost výběru podlahy. Kompletní vybavení všemi spotřebiči značky BOSCH.

Projekt je ve fázi výstavby, k dispozici jsou také již dostavěné apartmány. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.

Costa del Sol opětovně zažívá stavitelský boom. Slunečné pobřeží je znovu jednou z nejvyhledávanějších lokalit pro investici do rekreačních nemovitostí. Jedná se o nemovitosti v blízkosti moře, v sousedství golfových hřišť, ale také ve vnitrozemí.

Lokalita nabízí trvalé i rekreační bydlení a vysokou úroveň kvality života. Teplé a slunečné počasí během celého roku – 320 slunečných dní v roce. V zimním období je průměrná teplota 17 stupňů a slunce zapadá po 19. hodině.
Nejchladnějším měsícem je leden, nejteplejším červenec a srpen, nejdeštivějším měsícem je březen.

Středozemní moře plní úlohu regulátora v pobřežní oblasti a pomáhá snižovat vysoké letní teploty. Naopak v zimě udržuje teplotu na příjemné hodnotě.

Celkem: 295 000 €
ID inzerátu: 7495373
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: N4865
Stát: Španělsko
Kraj:
Lokalita:
Kategorie: Nemovitosti v zahraničí
Podkategorie: Prodej, Ostatní
Energetický štítek: B
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: novostavba
Plocha: 78 m2
Obytná plocha: 78 m2
Užitná plocha: 113 m2
Typ budovy: smíšený
Podlaží: 1. podlaží
Zařízení: částečně zařízeno
Výtah: ano
Terasa: ano
Garáž: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí