nezadáno
ne

Prodej penthousu 3+1/T, 122 m², Španělsko

679 000 €

celkem

Nabízíme k prodeji krásný apartmán s docházkovou vzdáleností od moře (450 m) a skvělou dostupností mezinárodního letiště v Malaze (15 min.). Apartmán o velikosti 80 m² s terasou (42 m²) a garážovým stáním v novém rezidenčním projektu ve městě Fuengirola nedaleko Malagy.

Byt je situován v 3. patře, součástí je garážové stání a sklep. Dispozice zahrnují dvě ložnice, dvě koupelny se sprchovým koutem a toaletou, obývací pokoj a oddělenou kuchyň, která je plně vybavena všemi spotřebiči.
Velmi zajímavý projekt, jelikož je to první a zároveň velmi klidný resort západně od letiště v Malaze. Komplex je situován 450 m od pláže, 15 minut od mezinárodního letiště Malaga, 20 min. od centra Malagy.

Standardní výbava dle vlastního výběru, několik možností zařízení kuchyně (nábytek, pracovní deska) a možnost výběru podlahy. Kompletní vybavení všemi spotřebiči.

Ojedinělý panoramatický výhled na moře. Vidět lze odsud Afriku, Gibraltar a zasněženou Sierru Nevadu. Fuengirola a Benalmadena má krásné pláže. V blízkosti komplexu je několik golfových hřišť, resort má vlastní hotel Hilton, spa, kvalitní restaurace, tenisové kurty a další možnosti sportovního vyžití.

K dispozici jsou také již dostavěné apartmány. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.

Lokalita nabízí trvalé i rekreační bydlení a vysokou úroveň kvality života. Teplé a slunečné počasí během celého roku – 320 slunečných dní v roce. V zimním období je průměrná teplota 17 stupňů a slunce zapadá po 19. hodině.

Nejchladnějším měsícem je leden, nejteplejším červenec a srpen, nejdeštivějším měsícem je březen.
Středozemní moře plní úlohu regulátora v pobřežní oblasti a pomáhá snižovat vysoké letní teploty. Naopak v zimě udržuje teplotu na příjemné hodnotě.

Celkem: 679 000 €
ID inzerátu: 7495372
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: N4864
Stát: Španělsko
Kraj:
Lokalita:
Kategorie: Nemovitosti v zahraničí
Podkategorie: Prodej, Ostatní
Energetický štítek: B
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: novostavba
Plocha: 80 m2
Obytná plocha: 80 m2
Užitná plocha: 122 m2
Typ budovy: smíšený
Podlaží: 3. podlaží
Zařízení: částečně zařízeno
Výtah: ano
Terasa: ano
Garáž: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí