nezadáno
ne

Prodej bytu 2+kk, 70 m², v centrální části Manhattanu, New York

1 425 000 $

celkem

Nabízíme k prodeji rohový (jihozápadní orientace) byt v pátém patře nového bytového domu v centrální části Manhattanu, poblíž Empire State Building. Byt 2+kk s prostorným obývákem a plně vybavenou kuchyní (spotřebiče Bosch) má také úklidovou komoru s pračkou a sušičkou a šatnu. Prostorná koupelna je obložena kamennou dlažbou, vytápění zajišťuje klimatizace, na oknech jsou nainstalovány žaluzie. Byt disponuje sklepem v přízemí budovy. Má 24-hodinovou službu recepce, prostory vestibulu mohou sloužit na jednání, jsou pro tyto účely vybaveny. V atriu je nainstalován venkovní krb a sedací souprava. Na střeše, ze které je výhled na East River, Empire State Building a Chrysler Building, je rozlehlá přírodní zahrada cca 500 m² s fontánou, lehátky a stoly, možno využít pro piknik, party, nebo relaxaci.
Rezidence na Východní 33/2 je velmi příjemná pro bydlení, pouze pár bloků od hlavního vlakového nádraží Grand Central Terminal, v okolí se nachází mnoho malých restaurací, služeb pro obyvatele a také supermarkety.

Třída energetické náročnosti "G" je uvedena pouze dočasně z důvodu plnění zákonných požadavků, průkaz je zadán k vypracování.

Celkem: 1 425 000 $
ID inzerátu: 7495368
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: N4355
Stát: Spojené státy americké
Kraj:
Lokalita:
Kategorie: Nemovitosti v zahraničí
Podkategorie: Prodej, Ostatní
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Plocha: 70 m2
Obytná plocha: 70 m2
Typ budovy: cihlový
Podlaží: 5. podlaží
Zařízení: zařízeno
Výtah: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí