nezadáno
ne

Prodej nádherného bytu 2+kk, 66,5 m², ve střední části Manhattanu, New York

1 365 000 $

celkem

Nabízíme vám k prodeji nádherný byt ve střední části Manhattanu, Chelsea, ve stylové budově +Art. Tento úžasný byt s jednou ložnicí nabízí dokonalé interiéry a dostatek slunečního svitu ve velmi žádané části Manhattanu, West Chelsea vyhlášeném uměleckém okrsku. Tento krásný byt o ploše 66,5 m² může perfektně vyhovovat vašemu životnímu stylu, rozmístění obývacího, pracovního a jídelního prostoru je ideální. Zlaté jižní světlo zaplaví interiér přes masivní prosklené stěny, vybavené půvabnými okenními sedátkami, poskytujícími ideální místo pro ranní kávu nebo nápoje po večeři. Moderní kuchyňská linka je špičkově zařízena, pracovní deska je z černé žuly. Ložnice má okno na jih a mimořádně velkou šatnu. Stylová a elegantní koupelna je velmi prostorná. Ve skříni v hale je vestavěná pračka se sušičkou.
Objekt budovy + ART je ztělesněním umělecké chic v prestižní části West Chelsea. Lobby butikové budovy je vybaveno stylově provozovanou galerií, zatímco z terasy na střeše je ohromující kultovní výhled na High Line, a take dostatek místa k posezení a grilování. V budově je recepce s 24 hodinovou službou, a take fitness centrum. Bezprostřední okolí umožňuje rekreaci, zábavu, obchody a restaurace, zatímco metro poskytuje vynikající dopravní dostupnost.
Dokážeme zajistit širokou škálu velmi zajímavých investičních nemovitostí v této lokalitě.

Třída energetické náročnosti "G" je uvedena pouze dočasně z důvodu plnění zákonných požadavků, průkaz je zadán k vypracování.

Celkem: 1 365 000 $
ID inzerátu: 7495367
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: N4311
Stát: Spojené státy americké
Kraj:
Lokalita:
Kategorie: Nemovitosti v zahraničí
Podkategorie: Prodej, Ostatní
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Plocha: 67 m2
Obytná plocha: 67 m2
Typ budovy: cihlový
Podlaží: 7. podlaží
Zařízení: nezařízeno
Výtah: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí