nezadáno
ne

Prodej luxusní vily 7+1, 600 m², v projektu The Nest, oblast Al Barari, Dubaj

2 725 000 $

celkem

Nabízíme k prodeji luxusní vilu 7+1 s obytnou plochou 600 m² v kvalitním projektu The Nest, který se nachází v oblasti Al Barari. Domy disponují 4 ložnicemi, zahradou s bazénem a pozemkem o rozloze 1060 m². Projekt se nachází nedaleko Mohammed bin Zayed Rd., jedné z hlavních dopravních tepen po Shayek Zayed Rd., a je známý především svou bohatou botanickou zahradou, ve které je celý komplex postaven.

Projekt The Nest je jeden z mála projektů v Dubaji, ve kterém výstavba tvoří méně než 40 % celkové rozlohy. Nadpoloviční většinu pozemků tvoří zeleň. Součástí Al Barari je botanická farma, kde jsou rostliny pěstovány a poté vysázeny do okolí vil.

Všechny vily mají již dokončenou kuchyni, koupelny, garážová stání pro 2 auta, bazén a zahradu. Vily jsou prodávány bez zařízení nábytkem. Máme ovšem k dispozici česky mluvícího designéra, který má mnoholeté zkušenosti v Dubaji (do jeho portfolia patří např. vily na Palm Jumeirah, byty v Dubai Marina či Burj Khalifa).

Prohlídky jsou zajištěny česky mluvícím agentem v Dubaji.
DOKÁŽEME ZAJISTIT V DUBAJI JAKOUKOLIV NEMOVITOST NEBO INVESTICI!

Třída energetické náročnosti "G" je uvedena pouze dočasně z důvodu plnění zákonných požadavků, průkaz je zadán k vypracování.

Celkem: 2 725 000 $
ID inzerátu: 7494226
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: N4580
Stát: Spojené arabské emiráty
Kraj:
Lokalita:
Kategorie: Nemovitosti v zahraničí
Podkategorie: Prodej, Ostatní
Energetický štítek: G
Plocha: 600 m2
Obytná plocha: 600 m2
Užitná plocha: 600 m2
Zastavěná plocha: 350 m2
Plocha pozemku: 1060 m2
Typ budovy: smíšený
Počet nadzemních podlaží: 1
Terasa: ano
Zahrada: ano
Garáž: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí