nezadáno
ne

Prodej bytu 1+1, 33 m2

Žeranovská, Prostějov, okres Prostějov

1 590 000 Kč

celkem

Ve výhradním zastoupení majitele si Vám dovolujeme nabídnout k prodeji slunný a kompletně zařízený byt 1+1 v osobním vlastnictví s balkonem po kompletní rekonstrukci. Byt / stav a dispozice
Nabízený byt o dispozici 1+1 je po rekonstrukci koupelny, v bytě jsou provedeny nové rozvody elektřiny, nové podlahy a není zde nutnost dalších investic. Všechny místnosti mají samostatné vstupy z předsíně. Z důvodu časové vytíženosti majitele se byt nabízí i s kompletním vybavením.


Dům / stav a orientace
Dům prošel také kompletní revitalizací. Nespornou výhodu je fakt, že si společenství vlastníků (potažmo vlastníky bytových jednotek- SVJ) tvoří rezervy na případné budoucí opravy či modernizace aj. Byt v domě je situovaný v 8. NP ( posledním), kde orientace bytu přináší dostatek světla do všech místností. Okna jsou orientovaná na jih a nabízí ničím nerušený výhled do krajiny. V domě je možné využít společné prostory: kolárnu a kočárkárnu.

Lokalita / blízké okolí
Přímo v místě je veškerá paleta občanské vybavenosti. V těsné blízkosti se nachází Prostějovský rybník a Kolářovy sady s řadou možností využití volnočasových aktivit. Jedná se o vyhledávanou lokalitu, kde je příjemné bydlení. Z pohledu obyvatelstva se jedná o bezproblémové okolí v bezprostřední blízkosti centra města.

Parkování / doprava
Samotná lokalita má dobrou dopravní dostupnost a výhodou je i rychlé napojení na dálnici D46 spojující D1 u Vyškova s D35 u Olomouce. Autobusová zastávka se nachází 100 metrů od domu. Možnost bezproblémově parkovat je přímo u domu na veřejných parkovištích.

Financování
Financování je možné hypotéčním úvěrem, kde se Vám zdarma nabízí možnost využití služeb hypotečního poradce, který Vám nezávazně poradí při zajištění nejvýhodnějšího hypotečního úvěru.

Jiné
Vzhledem ke své poloze i dispozici je byt vhodný jak pro pohodlné bydlení, tak i jako investice do budoucna především na pronájmy. Byt je bez omezení vlastnického práva či jiné právní vady. Prodej bytu není dotčen předkupním právem spoluvlastnických podílů.

Doporučujeme prohlídku tohoto velice pěkného bytu

Celkem: 1 590 000 Kč
ID inzerátu: 7493881
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Olomoucký
Lokalita: Žeranovská, Prostějov, okres Prostějov
Kategorie: Byty k prodeji
Podkategorie: 1+1
Energetický štítek: C
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: po rekonstrukci
Plocha: 33 m2
Užitná plocha: 33 m2
Typ budovy: panelový
Počet nadzemních podlaží: 8
Podlaží: 8. podlaží
Zařízení: zařízeno
Typ vytápění: Ústřední dálkové
Výtah: ano
Telefon: ano
Internet: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí