nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 226 m2

Rádlo, okres Jablonec nad Nisou

5 596 000 Kč

celkem , vč. RK

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej RD (dispozice 4+1) s dalšími navazujícími pozemky. Dům je částečně zrekonstruovaný. V přízemí vlevo je velká kuchyň, ze které vstoupíme na zahradu s posezením. Za kuchyní se nachází dílna a vedle dveří do kuchyně z chodby je spíž. V přízemí vpravo je situován velký obývací pokoj. V čele chodby je samostatné WC a prostorná koupelna se sprchovým koutem. V zadní části chodby je vyčleněný prostor na šatnu s velkou a prostornou skříňovou stěnou.
Ve 2. NP domu je jeden pokoj, v čele domu ložnice s balkonem, vlevo šatna a vedle ní místnost připravena k rekonstrukci na další obytnou místnost. Dům má v suterénu klasický klenbový sklep z břidlice. Vytápění domu přímotopy. Vlastní voda (vrtaná studna). Nízké měsíční režijní náklady domu (4 000 Kč ). Na pozemek domu navazuje další pozemek o velikosti 1 131 m2, který je v územním plánem veden na možnou výstavbu RD. Je tedy na novém majiteli, jak pozemek využije. Z boku domu je připravená základová deska na vybudování garáže.
Dům má výhodnou polohu vedle silnice směr Jablonec nad Nisou v blízkosti sjezdu z dálnice na Prahu nebo druhým směrem Liberec Děčín. Lze tedy dům i pozemky také velmi dobře využít podnikatelsky. Je zde možné vybudováním občerstvení, může zde být autoopravna, autodoprava, spediční firma, skladové prostory, benzínová pumpa apod.
Dojezd do Rychnova u Jablonec cca 2 min. autem (1,8 km)kde je kompletní obč. vybavenost. V okolí je velké množství lyžařských areálů (Ski areál Ještěd, Obří sud Javorník, Zásada Ski centrum, Buřín, Severák Bedřichova a další).
Jest-li Vás nabídka zaujala, neváhejte a volejte. Ráda Vás nemovitostí provedu a sdělím další informace o domu a pozemcích. Hypotéku zajistíme. Ev. číslo: 625372.

Celkem: 5 596 000 Kč
ID inzerátu: 7492673
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 625372
Stát: Česká republika
Kraj: Liberecký
Lokalita: Rádlo, okres Jablonec nad Nisou
Kategorie: Rodinné domy
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: dobrý
Plocha: 226 m2
Užitná plocha: 226 m2
Zastavěná plocha: 175 m2
Plocha pozemku: 2966 m2
Druh kontraktu: výhradní
Typ budovy: cihlový
Zařízení: částečně zařízeno
Umístění objektu: Samostatný
Počet bytů: 1
Terasa: ano
Sklep: ano
Balkon: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí