nezadáno
ne

Prodej chaty, 24 m2

Nad závodištěm, Praha, Velká Chuchle, Praha 16

319 000 Kč

celkem , Cena obsahuje provizi, právní služby.

Hledáte místo na odpočinek, rekreaci blízko Prahy?
Zprostředkuji Vám k prodeji rekreační objekt, chatu 24m2, v lukrativní části Prahy Velká Chuchle, v zahrádkářské osadě Třešňovka se samostatným sklepem 5m2, dílnou 3x25m2, pergolou na pozemku 603,6m2, který je pronajatý na smlouvu o přenechání pozemku do užívání za roční částku 2083,- Kč na základě pachtovní smlouvy (pachtovní smlouvy jsou na dobu neurčitou, roční smlouva je spíše dohoda mezi majiteli a zahrádkářskou osadou). Co se týká pozemků jako takových, osada Třešňovka je dle Územního plánu Hl.m.P. "Rekreační oblastí" a nic se v této lokalitě z pohledu Hl.m.P. neplánuje.
Zahrádkářská osada je napojena na vodovodní řád, který se v zimě uzavírá, ale osada se dále může využívat. Velice dobré sousedské vztahy a lokalita umožňují relaxaci a požitek z místa.
Osada je složena z devíti různě velkých částí.
Chata a pozemek je orientovaný severojižně a při dobrém počasí sem svítí sluníčko skoro celý den.

Svah je mírně svažitý.

Popis částí prodeje a pronájmu
1. Udržovaná chata, postavena okolo roku 2000, z části izolovaná polystyrénem s verandou. Obě dvě části jsou uzamykatelné. Střecha je z kvalitní šindele. Napájení zajišťují solární panely o síle 12V - pro slabší TV a osvětlení, a větší odběr zajišťuje agregát o síle cca 920 watt. Topení zajišťují kamna na tuhá paliva.
Chatu tvoří veranda, obytné přízemí a podkrovní prostor je na spaní pro cca 3 až 4 dospělých lidí. Pod chatou je částečný prostor na uložení věcí.
Před chatou se nachází mini zahrádka a níže je další možnost na posezení.
2. V horní části pozemku se nachází pergola, má prkennou střechu s izolačním polystyrenem a betonovou podlahu. Blízko se nachází gril s udírnou, venkovní sprcha napojena na vodovodní řád s nádrží o obsahu 200 litrů s možností příhřevu na tuhá paliva a nakonec prostor 4x4 na nafukovací bazének cca na 3000 litrů.
3. V dolní části se nachází samostatný betonový sklep s tvárnicemi vhodný pro uskladnění věcí, ale i poživatin, dále dřevěná dílna s betonovou podlahou a nakonec suché wc.
Pozemek je mírně svažitý a rovinatý. U chaty, pergoly je rovinný. Na pozemku se nachází keře a ovocné stromy, možnost příjezdu i parkování je přímo u vstupu na příjezdové cestě do zahrádkářské osady. Osada je oplocena.

Autobusová linka č. 172, 261 (Smíchov nebo Radotín) Vás přiveze cca 300 metrů pod zahrádkářskou osadu, kde najdete restauraci, potraviny od Pondělí do Neděle a poštu.
Dále můžete využít vlakového spoje. Autem se dostanete z centra Prahy do osady do 30min. Můžete například přijet i na kole z Barrandova.Rád Vám zodpovím otázky a zajistím prohlídku, Michal Vyhnálek realitní makléř.Celkem: 319 000 Kč
ID inzerátu: 7491451
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Rezervace
Stát: Česká republika
Kraj: Praha
Lokalita: Nad závodištěm, Praha, Velká Chuchle, Praha 16
Kategorie: Chaty a chalupy
Podkategorie: Chaty
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: dobrý
Zastavěná plocha: 24 m2
Plocha pozemku: 604 m2
Typ budovy: smíšený
Počet nadzemních podlaží: 1
Zařízení: nezařízeno
Typ vytápění: Lokální tuhá paliva
Umístění objektu: Řadový
Typ domu: Vícepatrový
Sklep: ano
Voda: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí