nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 120 m2

Pod Kabáticí, Frýdek-Místek, Chlebovice, okres Frýdek-Místek

3 850 000 Kč

celkem , Včetně právních služeb a všech poplatků

Nabízíme k prodeji novostavbu RD 5+kk s terasou a pozemkem o celkové výměře 1.667 m2, v klidné části obce, na konci slepé ulice Pod Kabáticí, Frýdek Místek, část Chlebovice.
Dům byl zkolaudován v roce 2010. Celková užitná plocha domu činí 120 m2 + terasa 14 m2, obytná plocha domu činí 110 m2, zastavěná plocha domu činí 79 m2. Zahrada má plochu 1.588 m2.
Stavba je postavena z Ytongu, střešní krytina Bramac. Provedeno zateplení stropu 2. NP a krovu střechy minerální vatou 20 cm.
Dům je dvoupodlažní, přičemž 1. NP je tvořeno prostorným obývacím pokojem propojeným s jídelnou a kuchyní v jeden obytný prostor se vstupem na terasu a zahradu, pracovnou, koupelnou (sprchový kout, WC, umyvadlo), zádveřím a technickou místností. 2. NP je tvořeno třemi ložnicemi a koupelnou (vana, WC, umyvadlo). Možnost využití podkroví pro další obytnou místnost.
Vytápění domu je řešeno elektrokotlem a krbem s horkovzdušnou vložkou s rozvody po domě, koupelna v 1. NP má podlahové vytápění. Ohřev TUV je solárními panely napojenými na výměník a zásobník TUV.
Dům je napojen na vodovod a elektřinu, odpad je řešen do jímky s tím, že v plánu obce je vybudování splaškové kanalizace.
Celkově se jedná o nemovitost ve výborném technickém stavu, s tím, že chybí dokončit zateplení fasády a venkovní úpravy. Na pozemku je hotova skalka s jezírkem a částečně terénní úpravy.
Dům se nachází ve velmi klidné a pěkné lokalitě na úpatí Palkovických hůrek, na konci slepé ulice, pod lesem, v pěší dostupnosti MHD (700m). ZŠ a MŠ v pěší dostupnosti (700m).
Na nemovitosti neváznou žádné právní vady, vyjma stávajícího zástavního práva z důvodu poskytnuté hypotéky, přičemž tento závazek bude vypořádán při prodeji.
Koupi domu je možno financovat pomocí hypotéky, s jejímž vyřízením Vám rádi zdarma pomůžeme.

Celkem: 3 850 000 Kč
ID inzerátu: 7490039
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: LI119009
Stát: Česká republika
Kraj: Moravskoslezský
Lokalita: Pod Kabáticí, Frýdek-Místek, Chlebovice, okres Frýdek-Místek
Kategorie: Rodinné domy
Energetický štítek: D
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: novostavba
Plocha: 120 m2
Obytná plocha: 120 m2
Užitná plocha: 120 m2
Zastavěná plocha: 79 m2
Plocha pozemku: 1667 m2
Druh kontraktu: výhradní
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 2
Zařízení: nezařízeno
Typ vytápění: Ústřední elektrické
Umístění objektu: Samostatný
Typ domu: Vícepatrový
Dostupnost pozemku:
Terasa: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí