nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 80 m2

Zauličí, Štramberk, okres Nový Jičín

1 095 000 Kč

celkem

Nová cena!

Zděný rodinný dům v centru Štramberka téměř za cenu pozemku! Nachází se na skvělém místě s výbornou dostupností jen pár kroků od školy. Dům je v původním stavu. Vyžaduje kompletní rekonstrukci, nebo stavbu zcela nového domu. Dům není památkově chráněn, takže jeho přestavba je snadnější. Při využití hospodářské budovy lze ve spodním patře vybudovat 3-4 obytné pokoje a další prostory v podkroví.

Pozemek má celkem 568 m2. Přístup je zajištěn ze severní strany z hlavní ulice Zauličí. Vodovod, kanalizace, plyn i elektřina v domě nebo na hranici pozemku. Současné oplocení pozemku neodpovídá hranicím pozemku, situaci vysvětlíme osobně. Vše je předběžně dohodnuto se sousedy, záleží pouze na potřebách nového majitele.

Možnost využití i pro podnikatelské záměry. Dle územního plánu jde o plochu smíšenou obytnou městskou. Díky tomu lze pozemek využít pro: bytové domy, domy s vestavěnou občanskou vybaveností, rodinné domy, stavby veřejné infrastruktury, občanské vybavení, sociální a zdravotní služby, kulturu, veřejnou správu, stravování, ubytování, administrativu. Zastavitelnost pozemku je až 50-70%.

Energetická třída se ze zákona v tomto případě neuvádí.

Celkem: 1 095 000 Kč
ID inzerátu: 7489370
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 095-102-326048
Stát: Česká republika
Kraj: Moravskoslezský
Lokalita: Zauličí, Štramberk, okres Nový Jičín
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: do 3 mil.
Stav nemovitosti: před rekonstrukcí
Užitná plocha: 80 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 1
Umístění objektu: Samostatný

Kontakt na prodejce nemovitostí