nezadáno
ne

Prodej vily, 80 m2

Nádražní, Ivanovice na Hané, okres Vyškov

2 850 000 Kč

celkem , Nehradí se daň z nabytí, nehradí se provize RK

V případě podpisu smlouvy v předprodeji sleva 150.000 Kč.
Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme prodej novostavby domku s dispozicí 3kk v Ivanovicích na Hané, okres Vyškov. Předpoklad kolaudace 09/19.
K dispozici také 2. autentická jednotka s dispozicí 3kk o velikosti 76,2m2. Předmětem prodeje je také pozemek vedle domu, kde je situováno parkování s možností případného vybudování menší klidové zóny pro obě jednotky o velikosti 118 m2 s polovinou pro každou jednotku.
Dispoziční řešení : 1.NP předsíň, šatna (pracovna), kuchyňský kout s obývacím pokojem, koupelna s toaletou, 2.NP chodba, dvě ložnice, šatna, koupelna s toaletou.
Nemovitost je nabízena ve stavu po kolaudaci, zbývá pouze vybrat a realizovat obklad, dlažbu, sanitu, finální podlahy a kuchyňskou linku. Dokončit si klient může svépomocí nebo může využít dodavatele investora, který dům finalizuje na klíč.
Dům je postaven s Ytongu, okna VEKA 3 plášť, střecha PTFE folie.
Odpad – retenční nádrž na pozemku s vyústěním do obecní kanalizace.
Dopravní obslužnost v Ivanovicích na Hané je zajišťována silniční a železniční dopravou. V těsné blízkosti města vede dálnice D1s exitem 236. Město Ivanovice na Hané spadá do obvodu obce s rozšířenou působností Vyškov.
Nemovitosti se nachází pár minut volnou chůzí od Palackého náměstí. K dispozici pošta, škola, školka, restaurace, obchody. Nehradíte daň z nabytí nemovitých věcí 4% (dům, pozemek pod domem) z kupní ceny ani provizi.
Kupní cena je uvedena za jednu nabízenou jednotku. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. K dispozici odhad nemovitosti pro případ financování hypotečním úvěrem.

Celkem: 2 850 000 Kč
ID inzerátu: 7487723
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Jihomoravský
Lokalita: Nádražní, Ivanovice na Hané, okres Vyškov
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: Vily
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: novostavba
Obytná plocha: 80 m2
Zastavěná plocha: 40 m2
Plocha pozemku: 206 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 2
Zařízení: zařízeno
Dostupnost pozemku: Auto, Dálnice, Vlak
Rok výstavby: 2019
Voda: ano
Kanalizace: ano
Telefon: ano
Elektřina: ano
Plyn: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí