nezadáno
ne

Prodej pozemku pro stavbu domu, 1553 m2

Frýdlant nad Ostravicí, okres Frýdek-Místek

2 650 000 Kč

celkem

Ve výhradním zastoupení majitele nabízím atraktivní slunný pozemek o výměře 1.553m2 v obci Nová Ves u Frýdlantu nad Ostravicí.
Pozemek je určen platným ÚP k individuální výstavbě RD. Místo nabízí nádherný výhled na Lysou horu a všechny okolní panoramata Beskyd s umístěním v klidné části obce s velmi dobrou dostupností do města Frýdlant nad Ostravicí (pěšky do 10min). Přístup k pozemku je po obecní asfaltové komunikaci s dojezdem ve slepé ulici. Stávající asfaltová komunikace nyní slouží jako příjezd pouze pro 6RD, což dokládá jedinečnost místa. Všechny dostupné IS - vodovodní a elektro přípojka (skříň) budou vyvedeny na předmětnou parcelu. Odpad nutné řešit ČOV nebo jímkou. Pozemek je téměř rovinatý s celodenním sluncem do pozdních hodin a nevázne žádné VB ani omezení, bezproblémoví sousedé. Možnost okamžité výstavby RD.
Nádherný výhled, jedinečné umístění, nadstandardní soukromí, hektary volného prostranství nestavebních luk a polí z obou výhledových stran (velké zahrady a odstupy RD v okolí), klidné a zdravé bydlení pod horami, perfektní dostupnost - to jsou hlavní benefity, které ocení všichni nároční klienti.

Poradenství a vyřízení nejvýhodnějšího financování je samozřejmostí a zdarma. Pro více informací mne neváhejte kdykoliv kontaktovat, i o víkendu.
Pozemky Vám vřele doporučuji jako místo Vašeho bydlení! Nová Ves je považována za jednu z nejžádanějších obcí co do nové výstavby RD se týče v posledních letech, nabízí nespočet sportovního vyžití v těsném okolí, ideální pro rodiny s dětmi, jež ocení zdravý vzduch a lesy za domem.

Celkem: 2 650 000 Kč
ID inzerátu: 7487150
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 0270
Stát: Česká republika
Kraj: Moravskoslezský
Lokalita: Frýdlant nad Ostravicí, okres Frýdek-Místek
Kategorie: Pozemky, zahrady a historické stavby
Podkategorie: Pro bydlení
Plocha: 1553 m2
Zastavěná plocha: 1553 m2
Voda: ano
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí