nezadáno
ne

Prodej hotelu, 416 m2

Chvalšinská, Český Krumlov, Latrán, okres Český Krumlov

17 680 000 Kč

celkem

Jedná se o prodej zavedeného a plně fungujícího penzionu s vlastním parkovištěm, situovaného na okraji historického centra Českého Krumlova, v blízkosti zámku, zámecké jízdárny a zámecké zahrady, na ulici Chvalšinská v lokalitě u tenisového centra a v sousedství dalších sportovních a volnočasových zařízení města.

Penzion prošel v loňském roce kompletní rekonstrukcí a modernizací a i díky své poloze v blízkosti hlavního tahu do Černé v Pošumaví (Lipno), snadnému příjezdu, parkování a docházkové vzdálenosti do historického centra Českého Krumlova je celoročně vytížen a generuje stabilní zisk.

Penzion s recepcí, kanceláří a několika skladovými a úložnými místnostmi, s jídelní místností a přípravnou snídaní, se samostatnou zařízenou a vybavenou kuchyní pro hosty, disponuje jedenácti samostatnými pokoji, každý s vlastní koupelnou a WC, celková kapacita je třicet lůžek včetně přistýlek, další samostatné prostory tvoří soc. zázemí pro personál, vlastní prádelna, plynová kotelna.
Dispozice: otevřená vstupní veranda s posezením, vstupní místnost se vstupem do recepce, samostatná kancelář se skladovou místností, středová chodba s vestavěnými skříněmi na ložní prádlo, se vstupy do jednotlivých pokojů a jednotlivých místností klientských a personálních prostor zázemí a vybavení penzionu (kuchyně, jídelna, prádelna, kotelna atd.), zadní obslužní vchod s rampou, před vstupní stranou penzionu vlastní parkoviště s jedenácti parkovacími místy.

Doporučuji: penzion je nabízen plně zařízený a vybavený, komerčně atraktivní lokalita s velmi dobrou a snadnou dopravní dostupností v těsném dosahu turisticky zájmových míst, dobrá ekonomická výkonnost s návratností kratší deseti let.

Veškeré podrobné a konkrétní informace u makléře zakázky, včetně informací o ekonomice.

Celkem: 17 680 000 Kč
ID inzerátu: 7486101
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Jihočeský
Lokalita: Chvalšinská, Český Krumlov, Latrán, okres Český Krumlov
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Hotely
Energetický štítek: D
Stav nemovitosti: po rekonstrukci
Užitná plocha: 416 m2
Zastavěná plocha: 433 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 1
Typ vytápění: Ústřední plynové
Elektřina: ano
Plyn: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí