nezadáno
ne

Prodej výrobních prostorů

Kladenská, Kralupy nad Vltavou, Mikovice, okres Mělník

17 000 000 Kč

celkem , cena včetně provize

Prodej areálu v okrajové části obce Kralupy nad Vlt., 20km od Prahy nedaleko sjezdu dálnice D8. Celková výměra areálu činí 9.977 m2. Na pozemku je zpevněná přístupová cesta a plocha ze zámkové dlažby. V areálu stojí zděné budovy, dvě pro podnikání a dvě pro bydlení.

A) Hlavní (administrativní) budova: jedná se o dvoupodlažní budovu. Budova byla zkolaudována v r. 2000 a sloužila jako sídlo firmy, sklad, dílna, kanceláře a garáž.

B) Stavba se dvěma nadzemními podlažími, byla zkolaudována r. 1996. Sloužila jako dílna a zázemí pro zaměstnance (šatny, sprchy, toalety). V podkroví se nachází prostorný byt 5+1 se zasklenou lodžií, který prošel kompletní rekonstrukcí v r. 2007.

C) Rodinný dům z r. 1979, který prošel částečnou rekonstrukcí. Jedná se o třípodlažní budovu. Suterén, přízemí a podkroví. V přízemí a podkroví se nachází 2 samostatné byty o velikosti 4+1.

D) Rekreační domek zkolaudován v r. 1988. Tato stavba sloužila jako letní kuchyň. Budova je dvoupodlažní. V přízemí se nachází kuchyňka s udírnou, zděný krb. V patře budovy je nyní vybudován byt 1+1 se sociálním zařízením.

Budovy jsou kvalitně postaveny, a nevykazují závažné stavebně-technické závady. Do všech budov je zaveden plyn, obecní vodovod a elektřina. Kanalizace je řešena vlastní ČOV. Vjezd je zajištěn dálkově elektricky posuvnou bránou. V oploceném areálu je několik vzrostlých stromů.
Areál je vhodný k podnikání, bydlení i jako sídlo firmy. PENB: D, 151.0 kWh/m2

Celkem: 17 000 000 Kč
ID inzerátu: 7485998
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 061-106-325283
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: Kladenská, Kralupy nad Vltavou, Mikovice, okres Mělník
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Výrobní
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Typ budovy: cihlový

Kontakt na prodejce nemovitostí