nezadáno
ne

Prodej bytu 3+kk, 89 m2

Rakovecká, Brno, Bystrc

4 990 000 Kč

celkem , v ceně kompletní právní servis včetně pojištěné advokátní úschovy kupní ceny, včetně DPH, včetně pop

Forest Home - unikátní projekt zdravého bydlení v srdci přírody v doteku vodní plochy Brněnské přehrady s kvalitní dostupností MHD.

Nabízíme k prodeji byt ve zrekonstruovaném čtyřpodlažním objektu hotelového typu. Byt je prosvětlený a má výhled do zeleně okolního lesa. Je přístupný z centrální chodby navazující na osobní výtah a prosvětlené vnitřní schodiště. V objektu je internet prostřednictvím centrální celulární Wi-Fi sítě zabezpečující kvalitní připojení ve všech prostorách budovy. V objektu je také rozvod signálu se Satelitní antény pro individuální příjem satelitních programů Skylink.

Objekt se nachází v těsné blízkosti přehrady obklopen zelení Podkomorských lesů, dopravně dostupný z centra města autobusem č. 303 a parníkem. Autobusová zastávka Jelenice je vzdálena 100 metrů od hlavního vchodu. Celé zalesněné okolí budovy je protkáno sítí turistických a cyklistických stezek spojujících celou oblast s hradem Veveří, Roklí, Ríšovou studánkou, Bystrcí. Okolní les s převažujícími duby je na jedné straně velmi příznivý pro zdravé bydlení, houbaření, relaxaci, na druhé straně je díky hojné a celoročně obydlené výstavbě v bezprostředním okolí zcela bezpečný. Vzhledem ke kvalitám ovzduší, uzdravujícímu prostředí i možnostem sportovního a volnočasového vyžití se jedná o naprosto unikátní lokalitu pro bydlení, která tak spojuje výhody chráněného lesního masivu s blízkostí sousedící metropole.

V rámci venkovního prostoru v okolí domu lze využívat jak posezení vedle studny, navazující na parkovací plochu před objektem, tak i prostory kolem ohniště a udírny ve spodní části areálu. Veškeré technické vybavení objektu bylo realizováno během přestavby zcela nově, stejně jako vytápění pomocí tepelných čerpadel, které se spolu s dostatečným zateplením zasloužily o nízké náklady na vytápění.

Celkem: 4 990 000 Kč
ID inzerátu: 7485017
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Jihomoravský
Lokalita: Rakovecká, Brno, Bystrc
Kategorie: Byty k prodeji
Podkategorie: 3+kk
Energetický štítek: B
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: po rekonstrukci
Užitná plocha: 89 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 4
Podlaží: 1. podlaží
Typ vytápění: Ústřední elektrické
Rok rekonstrukce: 2018
Výtah: ano
Sklep: ano
Voda: ano
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí