nezadáno
ne

Pronájem výrobních prostorů, 2000 m2

Žandov, okres Česká Lípa

170 000 Kč

měsíčně , Střední hodnota.

Pronájem uzavřeného průmyslového areálu ( 13.873 m2 ), s objektem servisní haly, včetně zázemí v průmyslové zóně v Žandově. Zkolaudován byl v roce 2009 a navržen byl podle moderních konstrukčních prvků dlouhodobé životnosti a je ve velmi dobrém technickém stavu. Odpadní vody z provozu jsou zachyceny ve speciální ČOV.Zbývající zasíťované stavební pozemky lze využít k průmyslové dostavbě, nebo skladování dle záměru nájemce v jednom funkčním celku, v centrální zástavbě města s dobrou dostupností dopravy i pro pěší. Pro jednoho, konkrétního investora nabízíme možnost dlouhodobého pronájmu této nemovitosti, s možností přednostního odkoupení (cca.145.000,-Kč/měs.).
Přízemní, hlavní prostory mají charakter průmyslové haly s pojezdovým jeřábem, zasahujícím do obou nadzemních podlaží a sociální zařízení pro zaměstnance výroby. Druhé nadzemní podlaží slouží zázemí výroby a administrativy se sociálním zařízením. Ve třetím podlaží sídlí administrativní vedení společnosti, včetně sociálního zázemí.
Lze jej tedy charakterizovat jako volný samostatný, založený na betonových základových pilířích a železobetonových prazích, s pravoúhlým obdelníkovým půdorysem, je dvoupodlažní, s ustupujícím 3.NP kancelářských prostor, s nízkou střechou s atikou bez podkroví.
Průmyslové, spádové městečko Žandov ( 12 km od České Lípy ) má dobrý potenciál zaměstnanosti v regionu, vzhledem k bývalé tradici průmyslové výroby závodu ČKD a leží na dopravní trase pro logistiku v automobilovém průmyslu.

Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N82070.

Celkem: 170 000 Kč
Poznámka k ceně: střední hodnota.
ID inzerátu: 7484674
Typ nabídky: pronájem
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: N82070
Stát: Česká republika
Kraj: Liberecký
Lokalita: Žandov, okres Česká Lípa
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Výrobní
Energetický štítek: A
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Plocha: 2000 m2
Užitná plocha: 2000 m2
Zastavěná plocha: 1000 m2
Typ budovy: skelet
Počet nadzemních podlaží: 3
Typ domu: Vícepatrový
Kanalizace: ano
Telefon: ano
Internet: ano
Elektřina: ano
Plyn: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí