nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 218 m2

Krabčice, okres Litoměřice

4 145 200 Kč

celkem

Upozornění: Tato nabídka je rezervována konkrétním zájemcem a v rezervační lhůtě není k dispozici! Exkluzivně nabízíme ke koupi cihlový RD 5+1 s celkovou podlahovou plochou 218 m2 z roku 1987, který je po komplexní rekonstrukci z roku 1995. Dům je dobře vybavený a ve výborném technickém stavu. Vždy byl využíván k trvalému bydlení. Náleží k němu garáž, velká terasa a pěkná udržovaná zahrada o ploše 456 m2 se závlahami a zděným zahradním domečkem 15 m2. V kupní ceně může být v případě zájmu i veškeré vybavení viditelné na fotografiích. Obvodové zdivo a střecha zatepleny. Nová plastová okna. Vytápí se centrálním plynovým kotlem se zásobníkem na TUV. Obecní vodovod a septik s automatickým přečerpáváním do obecní kanalizace.

Jedná se o klidnou, kulturní lokalitu ve vilové zástavbě. Krabčice mají širokou občanskou vybavenost i nabídku služeb - pošta, ZŠ, mateřská škola, obchody, hřiště aj. Kompletní občanská vybavenost je k dispozici v nedaleké Roudnici bus 11 min jízdy, autem 5 min. Praha autem 38 minut jízdy.

Krabčice jsou úhlednou udržovanou obcí v malebné krajině Polabí přímo pod horou Říp. I díky krátkému času dojezdu do Prahy jsou čím dál vyhledávanější také ze strany obyvatel Prahy pro víkendové ale i trvalé bydlení. PENB je nyní ve stádiu zpracování, proto v tuto chvíli uvádíme energetickou třídu G.
Pro další informace a v případě zájmu o prohlídku volejte makléře.

Lze financovat Hypoúvěrem Modré pyramidy např. s použitím vlastních zdrojů 829 040,- Kč a měsíční splátkou 13 785,- Kč se splatností 30 let. Volejte naše call centrum v době 9 - 19 hodin. Nepřijaté hovory budou vyřízeny v nejbližší době. Při komunikaci s námi uvádějte, prosím, číslo zakázky.

Celkem: 4 145 200 Kč
ID inzerátu: 7484452
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 151486
Stát: Česká republika
Kraj: Ústecký
Lokalita: Krabčice, okres Litoměřice
Kategorie: Rodinné domy
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: dobrý
Obytná plocha: 218 m2
Užitná plocha: 218 m2
Zastavěná plocha: 144 m2
Plocha pozemku: 600 m2
Druh kontraktu: výhradní
Typ budovy: cihlový
Zařízení: nezařízeno
Typ vytápění: Ústřední plynové
Umístění objektu: Samostatný

Kontakt na prodejce nemovitostí