nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 350 m2

Most, okres Most

6 300 000 Kč

celkem

Ve výhradním zastoupení majitele si Vám dovolujeme nabídnout velmi atraktivní dům s velkým potenciálem v Mostě, v jediné lokalitě, kde bydlení je opravdu velmi atraktivní a to přímo pod hradem Hněvín, v ulici Maršála Žukova. V domě jsou dvě bytové jednotky, v přízemí byt o velikosti 2+1, který je po starší rekonstrukci, v prvním nadzemním podlaží se nachází druhý, mezonetový byt, který je po kompletní, velmi zdařilé a vkusné rekonstrukci. Doménou tohoto bytu je naprosto unikátní prostorná koupelna, jak s vanou, tak sprchovým koutem. K domu náleží krásná terasa a zahrada o velikosti 886 m2 s výhledem na Most a hrad Hněvím.
Dům nabízí dvougenerační bydlení, ale také prostory k podnikání, kdy prostory, které dříve sloužily jako prodejna a výrobna masny, nabízí spousty variant pro budoucí podnikatelský záměr. Např. lékařská ordinace, kosmetické studio, kadeřnictví, obchod a spousty dalších variant. Prostory jsou odděleny od domu a ničím tak nenarušují chod a soukromí domácností. Součástí prodeje domu je i garáž pro dva osobní automobily.
Více fotografií a technických informací na vyžádání.

Lze financovat Hypoúvěrem Modré pyramidy např. s použitím vlastních zdrojů 1 260 000,- Kč a měsíční splátkou 20 416,- Kč se splatností 30 let. Volejte naše call centrum v době 9 - 19 hodin. Nepřijaté hovory budou vyřízeny v nejbližší době. Při komunikaci s námi uvádějte, prosím, číslo zakázky.

Celkem: 6 300 000 Kč
ID inzerátu: 7484007
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 159451
Stát: Česká republika
Kraj: Ústecký
Lokalita: Most, okres Most
Kategorie: Rodinné domy
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: po rekonstrukci
Obytná plocha: 350 m2
Užitná plocha: 350 m2
Zastavěná plocha: 136 m2
Plocha pozemku: 886 m2
Druh kontraktu: výhradní
Typ budovy: kamenný
Počet nadzemních podlaží: 2
Umístění objektu: Samostatný
Typ domu: Jednopatrový

Kontakt na prodejce nemovitostí