nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 220 m2

Krupka, Unčín, okres Teplice

3 885 000 Kč

celkem

Upozornění: Tato nabídka je rezervována konkrétním zájemcem a v rezervační lhůtě není k dispozici! Dovoluji si Vám nabídnout rodinný dům s garáží v nejvyhledávanější lokalitě v rámci obce Krupka-Unčín. Jedná se o velice prostorný třípodlažní podsklepený dům, který je napojen na vodovodní řad a odpad je sveden do kanalizační jímky.
Ve sklepě se nachází prádelna se sušárnou a další dvě místnosti. V přízemí pak najdeme kuchyň s jídelnou, obývací pokoj s krbem, kde je možnost vejít francouzským oknem na zahradu s terasou. V prvním patře je ložnice, koupelna s vanou, sprchovým koutem a další dva pokoje.
Dům má i menší půdu a je zateplený, má plastová okna s předokenními žaluziemi, dálkově ovládaná brána a vrata do garáže. Možnost obnovení bezpečnostního systému spojeného s kamerou u zvonku.
Nemovitost má sedlovou střechu se střešní krytinou z pálených tašek Bramac. Součástí jsou také dvě zimní zahrady. Topení a ohřev vody zajišťuje plynový kotel Dakon Dua. Na zahradě jsou okrasné i ovocné stromy, zahradní domek a betonový gril. Zahrada je schovaná za domem a soukromí zajišťuje vzrostlý živý plot.
Výborná je dostupnost do Teplic, Ústí nad Labem i na dálnici D8 v obou směrech. V bezprostřední blízkosti je škola i školka. K domu je zpracovaná kompletní dokumentace s popisem stavby.

Lze financovat Hypoúvěrem Modré pyramidy např. s použitím vlastních zdrojů 777 000,- Kč a měsíční splátkou 12 590,- Kč se splatností 30 let. Volejte naše call centrum v době 9 - 19 hodin. Nepřijaté hovory budou vyřízeny v nejbližší době. Při komunikaci s námi uvádějte, prosím, číslo zakázky.

Celkem: 3 885 000 Kč
ID inzerátu: 7483927
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 161702
Stát: Česká republika
Kraj: Ústecký
Lokalita: Krupka, Unčín, okres Teplice
Kategorie: Rodinné domy
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Obytná plocha: 220 m2
Užitná plocha: 220 m2
Zastavěná plocha: 180 m2
Plocha pozemku: 433 m2
Druh kontraktu: výhradní
Typ budovy: smíšený
Počet nadzemních podlaží: 2
Typ vytápění: Lokální elektrické
Umístění objektu: Samostatný
Typ domu: Jednopatrový

Kontakt na prodejce nemovitostí